Klimatizace pro všechny typy vozidel - od vlaků přes kombajny až po sanitky

Klimatizace dokáže během horkého léta pořádně zpříjemnit den a pro mnohé je v dnešní době cestování vozem bez klimatizace téměř nepředstavitelné. Klimatizace však zdaleka není pouze záležitost pohodlí a zvyšování komfortu při cestování autem. Je řada profesí, při kterých lidé tráví ve vozidlech různých typů podstatnou část dne, a proto je klimatizace téměř nezbytná.

klimatizace do autobusů

Prodej a servis klimatizační techniky vozidel

Proto naše firma EKOKLIMA A/C s.r.o. Choceň vyrábí, dodává, montuje a provádí servis klimatizační techniky pro vozidla různých typů. Spolupracujeme s předními firmami v oboru chladicí a klimatizační techniky a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.


Klimatizace kabin

Kabiny stavebních a zemědělských strojů, traktorů, manipulátorů či nákladních vozidel mohou zejména v letních dnech svou vysokou teplotou připomínat saunu, což nejsou zrovna ideální podmínky pro práci. Ideálním řešením je klimatizace kabin, která zajistí, aby byl vůz i v létě příjemnějším místem.

Klimatizace kabin


Klimatizace autobusů a minibusů

Ať už se s autobusem či minibusem vydáte na cestu přes půl Evropy nebo jen na kratší trasu, klimatizaci rozhodně oceníte. Zajišťujeme klimatizaci pro pracoviště řidiče autobusů, minibusů, trolejbusů i sanitek a zabýváme se také opravami kompresorů pro autobusové klimatizace.

Klimatizace autobusů a minibusů


Klimatizace drážních vozidel

Nejen v autech, autobusech či zemědělských strojích bývá někdy nesnesitelná teplota – ani vlaky nejsou výjimkou. Klimatizace zpříjemní práci i ve veškerých drážních vozidlech, od traťových přes průmyslové až po speciální lokomotivy nebo tramvaje.

Klimatizace drážních vozidel


Klimatizace speciálních vozidel

V naší společnosti zajišťujeme klimatizaci pro všechny typy vozidel, včetně těch speciálních, jako jsou například tanky či vozy s televizní přenosovou technikou. Neváhejte se na nás obrátit, zajistíme vám chlazení kontejnerů a vozidel se speciální policejní a vojenskou technikou, obytných buněk, velínů či vozidel s televizní přenosovou technikou.

Klimatizace speciálních vozidelVydáno 30.11.2015
384 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klimatizace do přepravních vozů

Klimatizace do přepravních vozů
Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.

Výroba, montáž i servis klimatizací pro vozidla

Výroba, montáž i servis klimatizací pro vozidla
Společnost EKOKLIMA A/C s.r.o. se sídlem v Chocni působí na českém trhu již od roku 1998. Zabývá se výrobou, dodávkou, montáží i servisem klimatizací pro vozidla různého charakteru. Specializuje se především na klimatizace kabin, autobusů, minibusů, drážních vozidel i speciálních vozidel.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA EKOKLIMA A/C s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EKOKLIMA A/C s.r.o.
ekoklima-ac.cz
Adresa

Adresa

Skořenice 142
Choceň 565 01

ekoklima-ac@ekoklima-ac.cz
+420 777 658 881


Najdete nás také zde:

ARES
captcha