PREmobilita – jízda na elektřinu

Automobily, motocykly, kola, koloběžky, tříkolky a další dopravní prostředky v čím dál větší míře využívají ke svému pohybu elektřinu. Obrovskou výhodou tohoto způsobu dopravy jsou minimální náklady na provoz, schopnost všech řešení nabíjet z klasické zásuvky a s tím související prakticky neomezená mobilita. Služba PREmobilita společnosti Pražská energetika (PRE) spojuje několik nezávislých projektů a přináší komplexní řešení v oblasti čisté mobility.

PREmobilita – jízda na elektřinu

Prodej a půjčovna elektrokol

Nejdelší tradici má projekt PREkolo (www.prekolo.cz), který je zaměřen na prodej a půjčování elektrokol. V případě prodeje zákazníci mohou vybírat z více než 100 typů elektrokol a zároveň získávají další výhody. V půjčovně zase mohou zvolit některé z 26 elektrokol různých značek a 2 elektrokoloběžek.


Výstavba a servis nabíjecích stanic

Již několik let buduje PRE síť nabíjecích stanic, tzv. PREpointů. Aktuálně je v provozu na 23 místech 32 veřejných nabíjecích stanic. Stanice jsou vybaveny jak klasickou zásuvkou 1x16 A, tak Mennekes 3x32 A, kterým se elektromobily nabíjejí podstatně rychleji. Vzhledem k zvyšující se poptávce zajišťuje naše společnost i instalaci a servis neveřejné nabíjecí infrastruktury.


Elektromobily a plug-in hybridy

Pořídit si elektromobil nebo plug-in hybrid nebylo nikdy jednodušší. Náš operativní leasing elektromobilů a plug-in hybridů pro firemní zákazníky obsahuje mj. bezplatné nabíjení z veřejné infrastruktury, kterou systematicky budujeme a dále rozšiřujeme. Nízké provozní náklady elektromobilů lze tedy s využitím našich nabíjecích stanic snížit na absolutní minimum.

Aktuální informace k projektu jsou k dispozici na www.premobilita.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pre.cz

Vydáno 01.12.2015
225 Zhlédnutí
Topováno 29.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Elektřina i plyn pro domácnost či firmu od stabilního dodavatele

Elektřina i plyn pro domácnost či firmu od stabilního dodavatele
Hledáte dodavatele energie, na kterého je spolehnutí? Očekáváte služby v odpovídající kvalitě? Elektřina a plyn od PRE je tím nejlepším řešením. Pražská energetika je prosperující energetická skupina nejen s mnohaletou tradicí, ale i s etickým chováním. PRE se řadí mezi ty společnosti, které ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pražská energetika, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pražská energetika, a.s.
www.pre.cz
Adresa

Adresa

Na Hroudě 1492/4
Praha 10 - Vršovice 100 00

pre@pre.cz
+420 800 550 055


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha