System plus Zlín, s.r.o.Elektronické zabezpečovací systémy – okamžité napojení na pult centrální ochrany

Požáry, nejrůznější nehody či vloupání jsou nemilé situace, se kterými je však potřeba počítat. Aby jejich následky byly co nejmenší, vyplatí se instalace elektronických zabezpečovacích systémů, elektrické požární signalizace či bezpečnostních kamer. Díky těmto zařízením budete mít váš objekt pod kontrolou a v případě výjimečné situace bude okamžitě podáno hlášení na pult centrální ochrany.

elektornické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy neboli EZS jsou ideálním řešením, jak zabezpečit vaši domácnost, garáž nebo třeba firmu. Jde o instalaci alarmu, který lze napojit na pult centrální ochrany, případně jej opatřit komunikátorem, který vám bude zasílat SMS.

EZS dodáváme pouze od známých světových výrobců, se kterými máme dobré zkušenosti, a vám tak můžeme nabídnout opravdu kvalitní produkty. Nabízíme kompletní servis, od projekce přes montáž až po záruční i pozáruční servis.

Elektronické zabezpečovací systémy


Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou možností, jak mít pod kontrolou celý objekt či firmu. K dohledu nad prostory by jinak bylo potřeba hned několik hlídačů, ale s kamerovým systémem stejnou práci odvede jeden, který bude sledovat živý obraz z několika kamer na jednom místě.

Kamerové systémy mají velkou výhodu i v záznamovém zařízení, díky kterému můžete záznam prohlížet zpětně a zjistit tak příčiny vzniklých situací.

Kamerové systémy nabízíme jak ve starších, analogových provedení tak i moderní IP a HD-SDI systémy. Kamerový systém se skládá ze záznamového zařízení, kabeláže a kamer. K prohlížení záznamu a nebo živého obrazu je možno využít jakýkoliv počítač a připojení přes LAN, nebo lze k zařízení připojit monitor a ovládat jej přímo. Moderní a žádané je i možnost ovládání systému přes mobilní telefon.

Kamerové systémy


Elektrická požární signalizace

Elektrická požární signalizace neboli EPS je zařízení, které zajišťuje pomocí hlásičů včasnou signalizaci požáru, který tak může být okamžitě zneškodněn. Signály z hlásičů požáru jsou přijímány ústřednou EPS. Pokud není zajištěna stálá obsluha v objektu, která by hlídala a reagovala na informace z ústředny, připojuje se zařízení na pult centrální ochrany.

Dodáváme a montujeme ústředny od výrobců ESSER, SIEMENS, HONEYWELL, LITES, MENVIER, což jsou značky vyhlášené svou kvalitou a spolehlivostí.

Požární signalizace

Vydáno 29.03.2016
212 Zhlédnutí
Topováno 09.07.2019