Projekt Lifestyle City Home – kanadské dřevostavby v Ostravě

V oblasti bydlení a staveb se pravidelně setkáváme s více či méně zajímavými projekty. Mezi ty zajímavější patří bezpochyby ostravský projekt rezidenčního bydlení Lifestyle City Home, který představuje možnost bydlení v architektonicky jednotném komplexu budov, přičemž jsou všechny budovy v originální kanadské technologii dřevostaveb. O projekt z dílny společnosti LIFESTYLE – kanadské dřevostavby Ostrava, s.r.o. je velký zájem, stavby totiž vynikají v mnoha ohledech.

Kanadské dřevostavby, Lifestyle City Home

Ideální lokalita

Residenční bydlení rodinných domů, které spadají pod projekt Lifestyle City Home, se nachází v klidné perspektivní části Ostravy – v obci Nová Bělá. Obec je situována blízko města a současně poskytuje vynikající dopravní spojení s Ostravou a Frýdkem-Místkem, současně se však nachází daleko od rušného prostředí městské zástavby. V obci v současnosti žije kolem 1460 obyvatel, po prodeji a obydlení kanadských dřevostaveb se však pravděpodobně počet obyvatel zvýší.

Projekt Lifestyle City Home


Kanadské dřevostavby – dům za cenu bytu

Zmíněná společnost se zabývá realizací dřevostaveb, kromě vlastních projektů a developerské činnosti poskytuje i služby v oblasti projektování, výstavby, realitních služeb i financování. Firma vyrábí kanadské domy, které se pyšní řadou vlastností a specifik, díky kterým jsou pro mnohé jasnou a ideální volbou.

Kromě toho, že se tyto domy nachází v perfektní lokalitě blízko Ostravy a nabízí skvělou dostupnost do centra, vynikají především nízkou pořizovací cenou (kanadský dům lze pořídit za cenu běžného bytu), plnou občanskou vybaveností a nízkoenergetickou náročností. Kanadské dřevostavby vynikají komfortním nízkoenergetickým vytápěním, díky čemuž jsou celkové měsíční náklady na energie velmi nízké.

Bydlete v kanadské dřevostavbě a využívejte všech výhod tohoto typu bydlení


Moderní ekologická technologie staveb

V současnosti je návrat ke dřevostavbám stále zřetelnější. Na rozdíl od jiných staveb nejsou dřevostavby náročné z hlediska konstrukce, proto jsou cenově dostupné. Zmiňovaná firma LIFESTYLE – kanadské dřevostavby Ostrava, s.r.o. rozvíjí přes 20 let originální kanadskou technologii výstavby, která vyniká prakticky ve všech ohledech. Koupíte-li kanadskou dřevostavbu v Ostravě, čeká vás:
• využívání kompletně zařízeného bytu s výdaji za energie jen cca 1600 Kč
• ekologická suchá stavba s nulovou vlhkostí
• bydlení v domě, postaveném originální kanadskou technologií, osvědčenou v USA, EU i ČR
• možnost za příplatek zhotovení schodiště a dokončení podkroví
• výběr ze 4 typů půdorysů
• k dispozici vzorový dům
• mnoho benefitů pro rezidenty přímo v komplexu, např. dětské hřiště, soukromý komunitní klub, wellness aj.
• přátelské obchodní vztahy a další výhody

Pokud hledáte cenově dostupné ekologické moderní bydlení na skvělém místě, ovšem v bezprostřední blízkosti velkoměsta, je architektonický Rezidenční komplex kanadských domů v Ostravě ideálním místem k bydlení pro vás i celou rodinu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lifestylecityhome.cz

Vydáno 17.12.2015
166 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LIFESTYLE - kanadské dřevostavby Ostrava, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LIFESTYLE - kanadské dřevostavby Ostrava, s.r.o.
www.drevostavbyostrava.cz
Adresa

Adresa

Kaminského 647/31
Ostrava - Nová Bělá 724 00

drevostavbyostrava@seznam.cz
+420 603 143 701


Najdete nás také zde:

ARES
captcha