Jan Pazdera
Foto PazderaDigitální fotoaparát, hvězdářský dalekohled i objektiv od Jana Pazdery

Digitální fotoaparáty, kamery, objektivy i hvězdářské dalekohledy seženete v nabídce společnosti Jan Pazdera. V dvou kamenných prodejnách a e-shopu vám nabízíme kvalitní novou i starší fototechniku všeho druhu i potřebné příslušenství. Profesionální i amatérský fotograf, nadšený tvůrce videí i začínající astrolog si u nás zkrátka přijde na své.

digitální fotoaparáty pro každého

Digitální fotoaparáty různých cenových relací

Digitální fotoaparát už dnes patří do běžné výbavy turistů, amatérských fotografů i těch, co se focením zabývají profesionálně. V naší prodejně proto nabízíme fotoaparáty různých typů, výkonů a velikostí tak, aby si u nás vybral skutečně každý. Nezáleží tak na tom, jestli sháníte fotoaparát za 2 nebo 20 tisíc, u nás seženete od každého něco.

Digitální fotoaparáty


U nás najdete objektiv i hvězdářský dalekohled

Nezaměřujeme se ale pouze na digitální fotoaparáty, ale nakoupíte u nás pohodlně například objektiv, stativ, obal na foťák i další potřebné příslušenství. Najít u nás ale můžete i hvězdářský dalekohled a další vybavení pro pozorování hvězd.

Objektivy, dalekohledy i příslušenství


Bazar s fotografickou technikou

Nemáte peníze na nový fotoaparát? Nebo sháníte jinou levnou fotografickou techniku? I pro vás máme řešení. Zabýváme se totiž i výkupem foto techniky, příslušenství a dalekohledů. Najdete u nás i bazar s více než 15 000 nejrůznějších výrobků skladem. Ať už tedy sháníte luxusní fotoaparát, profesionální hvězdářský dalekohled nebo jen drobné příslušenství, navštivte nás.

Veškeré zboží najdete na e –shopu nebo v kamenné prodejně v Praze 1.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výkup i prodej fotoaparátů Praha - největší bazar s fototechnikou

Výkup i prodej fotoaparátů Praha - největší bazar s fototechnikou

Uvažujete o koupi fotoaparátu, dalekohledu či mikroskopu, ale nechcete za něj utrácet zbytečně moc peněz? Nebo jen potřebujete svůj starý model prodat a získané peníze ihned využít? Společnost Foto-video-optika Jan Pazdera vám v obou případech může pomoci. Neváhejte se obrátit na spolehlivou firmu s dlouholetou tradicí.

Vydáno 20.12.2016Vydáno 10.12.2015
279 Zhlédnutí
Topováno 09.10.2017