Dačický hotel U Koníčka láká k rekreačnímu či pracovnímu pobytu a stravování v restauraci

Dačice jsou v podvědomí široké veřejnosti z mnoha různých důvodů. Jsou součástí kouzelného Jihočeského kraje a návštěvníky lákají k návštěvě řady historických památek, malebné přírody, skýtají možnost sportovního vyžití a dalších rekreačních a turistických aktivit. Zpestřete si pobyt ve městě ubytováním či stravováním v hotelu a restauraci U Koníčka, jenž se nachází v bezprostřední blízkosti dačického náměstí.

Ubytování, Dačice,  hotel U Koníčka

Hotel U Koníčka – bezkonkurenční úroveň ubytování v Dačicích

Ať už se chystáte navštívit Dačice na jakkoli dlouhou dobu, ubytování na vysoké úrovni za přijatelnou cenu je jedním ze zásadních požadavků při procházení místních a přilehlých hotelů. Hotel U Koníčka disponuje celkem 29 lůžky ve 13 pokojích. K dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové, hotel U Koníčka je tak ideální, ať už cestujete sami nebo ve větším počtu.

Všechny pokoje dačického hotelu U Koníčka jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, požadavek na dostatek soukromí je samozřejmostí. Ubytování si zpestříte sledováním televize, která se nachází v každém pokoji, stejně jako využitím bezplatného internetového Wi-Fi připojení. Zaměstnanci hotelu se postarají o vytvoření příjemného zázemí, ať už Dačice navštívíte z důvodu pracovní cesty nebo rekreačního pobytu.

Hledáte příjemné ubytování a stravování v centru Dačic?


Restaurace U Koníčka navazuje na tradici formanské hospody

Součástí hotelu je také restaurace, jejíž historie sahá až do 1. poloviny 20. století. Na tradici někdejší formanské hospody odkazuje již samotný název U Koníčka – v minulosti bývaly ve dvoře hostince maštale pro koně a povozy. Dnes se hotel a restaurace U Koníčka pojí s přívlastky jako vlídný, čistý a přátelský.

Nenechte si ujít návštěvu jedinečné dačické restaurace U Koníčka, ať už město navštívíte na jeden den nebo využijete možnosti ubytování v hotelu. Své chuťové pohárky naladíte výběrem pokrmů z uceleného menu, tradičních hotových jídel nebo nabídky pokrmů na objednávku, vše pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře. Jídla bezmasá, masitá, pikantní nebo jemná, ale třeba i pestrý výběr zákusků, dortů i nápojů. Návštěva restaurace pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem.

Do jídelny na oběd či snídani, do salónku na hostinu, oslavu a přátelské setkání


Do Dačic za odpočinkem

Pokud přemýšlíte, které místo navštívit za účelem relaxace, ale třeba i kulturního nebo sportovního vyžití, Dačice jsou ideální volbou z mnoha důvodů. Města zaujme především svou rozmanitostí, na které se pozitivně podepsala pomezní poloha Čech, Moravy a Rakouska a původní osídlení Čechy, Němci i Židy. Nejen známá renesanční města jako Telč a Slavonice, ale různé starobylé kostely, zámky či kláštery se nachází v blízkosti města a lákají turisty k návštěvě.

Využijte ubytování i stravování v restauraci a hotelu U Koníčka a poznejte přírodní krásy místního regionu, zajděte si na houby, navštivte starobylé historické památky nebo si dopřejte sportovní vyžití na kole. I zimní období je turisticky oblíbené, především běžkaři ocení ideální polohu krásné nezdevastované přírody.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.konicek.cz

Vydáno 13.01.2016
65 Zhlédnutí
Topováno 02.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hotel U Koníčka Dačice – objevte kouzlo České Kanady

Hotel U Koníčka Dačice – objevte kouzlo České Kanady
Česká Kanada láká turisty z celé republiky. Chcete i vy navštívit krásnou přírodu i památky na jihu Čech a hledáte místo, kde byste se ubytovali? Zkuste Hotel U Koníčka v městě Dačice. Poskytneme vám příjemné zázemí, útulné ubytování na vysoké úrovni s maximálním soukromím, to vše za solidní ceny.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel U Koníčka JSWK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel U Koníčka
www.konicek.cz
Adresa

Adresa

Palackého náměstí 1/50
Dačice 380 01

info@konicek.cz
+420 776 806 422


Najdete nás také zde:

ARES
captcha