Hotel U Koníčka Dačice – objevte kouzlo České Kanady

Česká Kanada láká turisty z celé republiky. Chcete i vy navštívit krásnou přírodu i památky na jihu Čech a hledáte místo, kde byste se ubytovali? Zkuste Hotel U Koníčka v městě Dačice. Poskytneme vám příjemné zázemí, útulné ubytování na vysoké úrovni s maximálním soukromím, to vše za solidní ceny.

Příjemné ubytování Česká Kanada, Dačice

Ubytování Česká Kanada, to je Hotel U Koníčka

Pokud plánujete dovolenou či víkendový pobyt v okolí města Dačice a sháníte ubytování v příjemném hotelu, pak neváhejte a přijeďte k nám. Poskytujeme kvalitní ubytování v krásné oblasti Česká Kanada.

Hotel U Koníčka má kapacitu celkem 29 lůžek ve 13 pokojích. Vybrat si můžete pokoj jednolůžkový, dvoulůžkový s možností přistýlky nebo čtyřlůžkový. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizi i bezplatné internetové Wi-fi připojení. Pobyt u nás si jistě užijete.

Ubytování Česká Kanada – prohlédněte si fotografie


Objevte krásy České Kanady

Dačice a jejich okolí patří k výjimečným územím Česka. Region vás zaujme svou rozmanitostí, která je daná jeho polohou na pomezí Čech, Moravy a Rakouska. Čekají vás tu historické památky jako renesanční města Telč a Slavonice, ale i starobylé kostely, kláštery, zámky a mnohé další. Dačicko vás zaujme, i pokud dáváte přednost krásám přírody. Česká Kanada, to jsou lesy bohaté na houby i lesní plody, rybníky a řeky ke koupání, čistá příroda protkaná cyklotrasami i turistickými stezkami.

Vydejte se poznávat krásy České Kanady a ubytujte se v Hotelu U Koníčka v Dačicích.

Neváhejte a zarezervujte si ubytování u násVydáno 15.08.2016
64 Zhlédnutí
Topováno 23.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dačický hotel U Koníčka láká k rekreačnímu či pracovnímu pobytu a stravování v restauraci

Dačický hotel U Koníčka láká k rekreačnímu či pracovnímu pobytu a stravování v restauraci
Dačice jsou v podvědomí široké veřejnosti z mnoha různých důvodů. Jsou součástí kouzelného Jihočeského kraje a návštěvníky lákají k návštěvě řady historických památek, malebné přírody, skýtají možnost sportovního vyžití a dalších rekreačních a turistických aktivit. Zpestřete si pobyt ve městě ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel U Koníčka JSWK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel U Koníčka
www.konicek.cz
Adresa

Adresa

Palackého náměstí 1/50
Dačice 380 01

info@konicek.cz
+420 776 806 422


Najdete nás také zde:

ARES
captcha