Ochrana před bleskem a přepětím, elektroinstalace i prodej materiálu

Hromosvody, elektroinstalační materiál, provádění elektroinstalací a revize elektrických zařízení. To vše jsou dílčí činnosti, spadající do širokého spektra elektroniky. Firma Pavel Puchner z Moravských Budějovic poskytuje již od roku 1997 kompletní služby v oblasti elektroinstalací, patří mezi špičkové odborníky ve zřizování hromosvodů a dalších ochran před bleskem a přepětím. V neposlední řadě se zabývá také revizemi elektrických zařízení a prodejem elektroinstalačního materiálu a pokrývá tak celou škálu elektrikářských činností.

Hromosvody, Moravské Budějovice

Hromosvod – nezbytnost, která ochrání dům i majetek

Hromosvody jsou nedílnou součástí každé stavby. Bohužel i v dnešní době se setkáme s domy, které hromosvod vůbec nemají, nebo mají, ovšem neodpovídá normativním požadavkům. Vyhláška Vlády č. 286/2006 Sb. přitom hovoří jasně – všechny objekty, určené k bydlení, mají být hromosvodem vybaveny.

Hromosvodem bychom však svá obydlí neměli vybavit jen kvůli zákonům, ale především kvůli ochraně svého domu, majetku a lidských životů. Pravděpodobnost zásahu bleskem sice není nejvyšší, rozhodně však není nulová a nesmí se podceňovat. Místo úderu blesku nelze ovlivnit, proto se může stát, že zasáhne právě vás. Hromosvod přitom před hrozícím nebezpečím ochrání.

Hromosvod – důležitý prvek, který zachránil nejednu stavbu. Bude chránit i tu vaši.


Od prvotní analýzy po finální instalaci hromosvodu

Nejste si jisti, je-li vaše aktuální ochrana před bleskem dostačující? Využijte služeb firmy Pavel Puchner, která patří mezi profesionály v oblasti elektroinstalací, revizí elektrických zařízení a především instalací hromosvodů a dalších přepěťových ochran. Firma zajistí vše, co s ochranou před bleskem souvisí.

V první řadě budou vyhodnocena všechna rizika, tzv. risk management. Odborník z firmy během této fáze provede podrobnou analýzu, vyhodnotí rizika a stanoví kvalitu budoucích opatření. Ve výpočetním programu DEHNsupport vypracujeme návrh, kontrolu řízeného rizika dle ČSN EN 62305-2, výpočet dostatečné vzdálenosti, ochranných prostorů a kontrolu zemnící soustavy. V druhé fází dojde ke kvalitnímu a přesnému zpracování projektové dokumentace. Dokument musí obsahovat detailní informace, aby samotná instalace byla bezproblémová. Ta přichází vzápětí. Instalací hromosvodů a jednotlivých ochranných prvků to však nekončí. Firma provede výchozí i periodické revize, které jsou pro zajištění vysoké ochrany nezbytné.

Firma Pavel Puchner zajistí kompletní stavbu hromosvodu a provede elektroinstalační práce.


Elektroinstalace

Důležitou náplní firmy je provádění elektroinstalací v různých objektech o různém rozsahu. Služby jsou poskytovány v rámci bytových a rodinných domů, ale také průmyslových prostorů či komerčních i rekreačních objektů. Firma zajistí kompletní dodání veškerého elektroinstalačního materiálu, vypracuje veškerou technickou dokumentaci a provede výchozí a pravidelné revize elektrických zařízení.

Rozsah nabízených služeb zmiňované firmy z Moravských Budějovic je vskutku rozsáhlý. Ačkoliv jsou hlavní náplní firmy Pavel Puchner hromosvody, jejich stavba i projektování, neméně důležité jsou revize, elektroinstalace, ale třeba i zajištění osvětlení, ozvučení rozhlasu, přípojky NN, prodej elektroinstalačního materiálu a spoustu dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elektropuchner.cz

Vydáno 04.01.2016
140 Zhlédnutí
Topováno 20.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Elektromontáže jedině od profesionála

Elektromontáže jedině od profesionála
Zahrávat si s elektřinou není dobrý nápad. V některých případech hrozí menší poranění, v jiných až smrt! Neriskujte zbytečně a na revize elektroinstalací, elektromontáže, ale i na instalaci hromosvodů a při koupi elektroinstalačního materiálu se obraťte na ty, kteří vědí, co dělají - kontaktujte ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Elektro Puchner – elektroinstalace Moravské Budějovice Pavel Puchner
WEBOVÁ STRÁNKA
Elektro Puchner – elektroinstalace Moravské Budějovice
www.puchner.cz
Adresa

Adresa

Sokolská 85
Moravské Budějovice 676 02

info@elektropuchner.cz
+420 604 877 211


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha