Centrální vysavače jsou účinnější než ty klasické, navíc je s nimi lepší manipulace

Vadí vám, že se při luxování musíte tahat s těžkým vysavačem? Nebo vlastníte firmu a chcete snížit náklady za úklid? Tak neváhejte a pořiďte si centrální vysavač, který je mobilní, tichý a daleko výkonnější než klasický vysavač. Špičkové centrální vysavače prodává a instaluje firma Centrální vysavače Valčík, která v tomto oboru působí už od roku 1997 a spolupracuje s předními světovými výrobci.

Centrální vysavače Valčík

Centrální vysavač a jeho výhody

Díky tomu, že se centrální vysavače od firmy Centrální vysavače Valčík vyznačují vysokou kvalitou a účinností, se stanou vaším skvělým pomocníkem při úklidu. Centrální vysavač má největší výhodu ve své mobilitě, která vám usnadní vysávání. Při vysávání budete totiž manipulovat pouze s lehkou hadicí, kterou zasunete do vysavačové zásuvky. Prach a různé nečistoty budou odváděny potrubím až do centrální jednotky, která bývá umístěna v garáži, sklepě či kotelně. Všechny nečistoty tedy ihned opustí obytné prostory, což prospěje vašemu zdraví. Další výhoda spočívá v tom, že centrální vysavač dokáže účinně vysát i mokré povrchy nebo mouku.

Centrální vysavače a jejich výhody


Centrální vysavače mají široké využití

Centrální vysavače od firmy Centrální vysavače Valčík se také vyznačují svým širokým využitím. Dají se totiž instalovat jak do rodinných domů, tak i do průmyslových objektů, dílen, administrativních budov, hotelů a penzionů.

Pokud chcete uklízet účinněji, snadněji a levněji než doposud, obraťte se na firmu Centrální vysavače Valčík, která má pobočky v Brně a Zlíně. Kromě prodeje a instalace centrálních vysavačů firma zajišťuje i záruční a pozáruční servis.

Centrální vysavače Valčík – Brno, ZlínVydáno 22.02.2016
49 Zhlédnutí
Topováno 20.10.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Centrální vysavače Valčík Jaroslav Valčík
WEBOVÁ STRÁNKA
Centrální vysavače Valčík
vysavacecentralni.cz
Adresa

Adresa

Třída T.Bati 3296
Zlín 760 01

zlin@cvvalcik.cz
+420 605 218 258


Najdete nás také zde:

ARES
captcha