Rekonstrukce bytových jader, bytových prostor, výroba a montáž kuchyní, nábytku a všech prací s tímto spojených

Plánujete rekonstruovat koupelnu, kuchyň, podlahy, dveře, apod.? Pokud vám záleží na tom, aby výsledek byl nejen krásný na pohled, ale také plně funkční, trvalý a kvalitní, musíte zvolit spolehlivou a zkušenou firmu. Vysoce kvalitní služby v oblasti rekonstrukce koupelen, vlastní výroba kuchyní na míru, rekonstrukce bytových jader a zednických, stavebních, vodo i elektroinstalačních prací nabízí stavební firma M+M sdružení působící ve Zlínském kraji, především ve městech Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Luhačovice, Kroměříž, Otrokovice, Vizovice, Napajedla atd.

Rekonstrukce bytového jádra, M+M SDRUŽENÍ – Zlín

Rekonstrukce bytových jader, koupelen a bytových prostor od A do Z

Rekonstrukce koupelny nebo bytu může pro mnohé představovat noční můru. Když však svěříte tuto činnost do správných rukou, nemusíte se ničeho obávat. Společnost M+M sdružení poskytuje spolehlivé služby nejen v oblasti rekonstrukce bytového jádra či koupelny, ale celého bytového prostoru komplexně. Tzn. elektroinatalace, vodoinstalace, topení, podlahy, obložkové dveře, okna, zednické úpravy a vlastní výroba kuchyní a nábytku na míru. Toto řeší s vámi jako celek včetně návrhu dispozice, materiálového a barvového sladění. Pokud jste ze Zlína, Uherského Hradiště, Kroměříže, Uherského Brodu, Luhačovic, Napajedel, Otrokovic či okolí, neváhejte, využijte služeb firmy M+M a zajistěte si tak krásný, odolný, funkční, moderní a stylový domov.

Rekonstrukce koupelen vás nemusí stát nervy.


Kuchyně na míru i pro nejnáročnější klienty

Kuchyň je základem každého domu i bytu. Každému vyhovuje trochu jiný styl, barvy či velikost, ale jeden požadavek většinou zůstává – praktičnost. Firma M+M vyrábí kuchyně na míru tak, aby se v nich dalo perfektně vařit i trávit čas. Díky vlastní stolařské výrobě vám společnost M+M může nabídnout precizní výrobu kuchyňských linek i nábytku podle vašich představ a možností a tím stvořit kuchyně na míru každému klientovi. Samozřejmostí je dodávka všech stavebních řemesel pro úpravu daného prostoru, elektroinstalace, vodoinstalace, zednické, obkladačské práce, malířské práce. Nabídka spotřebičů za výhodných podmínek (jeden garant celého díla).


Široký sortiment služeb pro váš dokonalý interiér

Firma M+M má letité zkušenosti a zaměstnává odborný tým sehraných a schopných zedníku, obkladačů, vodoinstalatérů, topenářů, elektrikářů, podlahářů, malířů a stolařů, což zajišťuje kvalitní výsledky, se kterými jsou klienti nadmíru spokojeni. V nabídce najdete následující práce:
- rekonstrukce koupelen
- rekonstrukce bytového jádra
- kuchyně na míru
- zakázková výroba nábytku, včetně koupelnového
- kompletní interiéry na klíč
- obklady, dlažby, podlahy
- okna, dveře
- elektroinstalace, vodoinstalace, topenářské práce
- úpravy stěn (barva, struktura, omítky, podhledy, …)
- kompletní služby (zaměření, návrh, statika, poradenská činnost, kalkulace, dokumentace, bourání, realizace, montáž, úklidové služby, odvoz suti)

Zařiďte si krásné bydlení s firmou M+M.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.emplusem.cz/

Vydáno 21.01.2016
252 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Jak je báječné mít všechny služby od jedné firmy, zjistíte u M+M sdružení

Jak je báječné mít všechny služby od jedné firmy, zjistíte u M+M sdružení
Představte si, že rekonstrukce bytů nebo domů se může nést v harmonickém duchu. Není potřeba se dohadovat s jednotlivými dodavateli a hledat viníka zodpovědného za špatně provedenou práci. Myslíte si, že sníte? Rekonstrukce domů i bytů ale může být opravdu takto jednoduchá!
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA M+M Rekonstrukce bytových jader www.rekonstrukce-bytovych-jader-zlin.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
M+M Rekonstrukce bytových jader
www.emplusem.cz
Adresa

Adresa

K Pasekám 1553
Zlín 760 05

mm@emplusem.cz
+420 777 047 884


Najdete nás také zde:

ARES
captcha