ZeNa, chráněná dílna nabízí náhradní plnění v oblasti automobilového průmyslu

Máte firmu, která má více než 25 zaměstnanců? Tak v tom případě máte ze zákona povinnost zaměstnat určité procento osob se zdravotním postižením nebo platit odvod do státního rozpočtu. Existuje však i třetí řešení, jak splnit tuto zákonnou povinnost. A tou je náhradní plnění, což spočívá v tom, že si koupíte produkty či služby od firmy, která zaměstnává osoby zdravotně znevýhodněné. A jednou z nich je náchodská společnost ZeNa, chráněná dílna, která nabízí služby v oblasti automobilového průmyslu.

ZeNa chráněná dílna

Náhradní plnění a jeho výhody

Pokud si nemůžete dovolit zaměstnat osoby se zdravotním postižením nebo platit povinný odvod do státního rozpočtu, je pro vás náhradní plnění ideálním řešením. Splníte zákonnou povinnost, získáte užitečné výrobky či služby, a navíc přispějete k zaměstnání osob zdravotně znevýhodněných. Náhradní plnění pro firmy nabízí náchodská společnost ZeNa, chráněná dílna, která vznikla v roce 2007. V současnosti společnost zaměstnává 29 osob zdravotně znevýhodněných z celkového počtu 35 zaměstnanců.

Náhradní plnění – chráněná dílna


Náhradní plnění ve formě služeb

Náchodská společnost ZeNa, chráněná dílna nabízí firmám náhradní plnění v oblasti automobilového průmyslu, s nímž má bohaté zkušenosti díky spolupráci s firmou Sněžka Náchod. Mezi nabízenými službami je výstupní kontrola, kontrola kvality,balení výrobků. Osoby zdravotně znevýhodněné ze společnosti ZeNa, chráněná dílna mohou buď pracovat ve vašem provozu, nebo ve vlastních prostorech. Firma je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.

Čerpejte náhradní plnění ve formě služebVydáno 11.01.2016
548 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

ZeNa, chráněná dílna poskytuje pracovní příležitosti pro lidi s částečným i plným invalidním důchodem

ZeNa, chráněná dílna poskytuje pracovní příležitosti pro lidi s částečným i plným invalidním důchodem
Pomáhá také firmám a to v tom ohledu, že umožní uplatnění náhradního plnění. Naše firma vytváří pracovní místa pro lidi se zdravotním znevýhodněním. Mohou to být lidé se zdravotním postižením OZP, v minulosti označovaní jako ZPS, osoby se změnou pracovní schopnosti.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZeNa, chráněná dílna s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZeNa, chráněná dílna s.r.o.
zena-chd.eu
Adresa

Adresa

Poříčská 532
Velké Poříčí 549 32

synkova.j@zena-chd.eu
+420 776 523 474


Najdete nás také zde:

ARES
captcha