Zakázková KOVOVÝROBA Herůfek vyrábí schody i velké ocelové konstrukce

Chcete si nechat udělat schody a zábradlí na míru nebo naopak sháníte někoho spolehlivého na zámečnické práce? V těchto a mnoha dalších případech se obraťte na firmu KOVOVÝROBA Herůfek, která již téměř 20 let podniká v oboru kovovýroby. Firma vyrábí a montuje jak malé zakázky jako schody, zábradlí či vrata, ale její doménou jsou i velké ocelové konstrukce a haly. Firma KOVOVÝROBA Herůfek vám podle technické dokumentace zhotoví téměř cokoliv, a navíc za příznivou cenu. Dále firma nabízí stavební zámečnictví a další zámečnické práce.

zakázková kovovýroba, stavební zámečnictví, ocelové konstrukce

Schody, vrata i ocelové konstrukce obchodních center

Ať už si chcete pořídit něco do vlastního domu či bytu, nebo naopak máte firmu, tak v široké nabídce firmy KOVOVÝROBA Herůfek si určitě vyberete. Zakázková kovovýroba je v jihomoravské firmě totiž na vysoce profesionální úrovni a její kvalifikovaní a zruční zaměstnanci vám dokážou splnit takřka každé přání v oblasti kovovýroby. KOVOVÝROBA Herůfek realizuje například schody (točité i klasické), zábradlí, vrata, brány či žebříky, to vše v prvotřídní kvalitě. Firma ale dokáže splnit i velké zakázky jako pergoly, stavební kontejnery, ocelové konstrukce výtahů či ocelové konstrukce obchodních center.

Ocelové konstrukce


Proč firma zakázková kovovýroba od nás?

Široká nabídka služeb, špičkové zpracování a příznivá cena – to jsou hlavní důvody, proč se v oboru zakázkové kovovýroby obrátit na firmu KOVOVÝROBA Herůfek. Ta má navíc v tomto oboru velké zkušenosti, neboť v něm působí již od roku 1997. Zakázková výroba není to jediné v čem firma, která sídlí v jihomoravských Bořeticích, podniká – svým partnerům nabízí také další služby jako stavební zámečnictví, poradenskou činnost či prodej hutního materiálu.

Zakázková kovovýrobaVydáno 14.01.2016
180 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2022
PODSTRÁNKY

Zakázková kovovýroba

Zakázková kovovýroba
Zakázková kovovýroba – kontejnery, žáruvzdorné dveře, skladové systémy

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce
Zakázková výroba ocelových konstrukcí i větších technologických celků

Zámečnické práce

Zámečnické práce
Zámečnické práce, zakázková výroba schodů, schodišť, zábradlí, žebříků, regálů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek
WEBOVÁ STRÁNKA
KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek
www.herufek.cz
Adresa

Adresa

Bořetice 445 (areál ZD)
Bořetice 691 08

herufek.vladimir@centrum.cz
+420 728 379 254


Najdete nás také zde:

ARES
captcha