Degustace vína, dobré jídlo i netradiční zážitky – to nabízí Valtické podzemí

Jste milovníkem vína a zajímá vás zážitková vinařská turistika? Navštivte Valtické podzemí na Jižní Moravě. Zdejší vinné sklepy nabízí řízené degustace vína pro malé i větší skupiny, příjemné prostředí a skvělou zábavu. Nezáleží na tom, jestli jste zkušený vinař nebo jen turista, který chce zkusit něco nového. VINAŘSTVÍ LEDNICE ANOVINNO nabízí něco pro každého.

VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO - degustace vína

Valtické podzemí nabízí poučení i zábavu

Valtické podzemí je unikátní labyrint historických vinných sklepů, které patří ke skvostům města Valtice. Kde jinde si vychutnat lahodná moravská vína než právě zde? Nabízíme vám degustace vína, bohaté občerstvení i doprovodný program přesně dle vašeho gusta. Vydat se sem můžete s partou přátel i v rámci firemní akce. Součástí prohlídky Valtického podzemí je navíc i výstava historických signovaných cihel, vinného skla, zkamenělin, s výkladem a doprovodem tradiční folklorní hudby. Vína, která vám zachutnají, si pak můžete výhodně zakoupit.

Degustace vína - Valtické podzemí


Degustace vína každému na míru

Zážitková vinařská turistika může mít mnoho podob. Ve VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO jsme si toho vědomi., nabízíme proto hned několik balíčků, ze kterých si vybere každý. Vybrat si můžete krátký program s výkladem, řízenou ochutnávku vín nebo balíček Milovník vín, který zahrnuje šestihodinový program s neomezenou konzumací sudového vína. V případě, že vám ani jeden z našich balíčků nebude vyhovovat, si pak program můžete sestavit zcela sami dle svých aktuálních potřeb.

Zažijte i vy pravou moravskou pohostinnost přímo v historickém podzemí. Navštivte naše vinné sklepy a nebudete litovat.

VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINOVydáno 15.01.2016
223 Zhlédnutí
Topováno 30.12.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE s.r.o.
www.valtickepodzemi.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

VÍNO JAKO DÁREK
Adresa

Adresa

Nejdecká 714
Lednice na Moravě 691 44

obchod@annovino.cz
+420 736 430 575


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha