Veterinář Ostrava - kastrace psa i kočky laparoskopicky a další laparoskopické operace

Veterinární klinika Nytra s.r.o.

Veterinář Ostrava - kastrace psa i kočky laparoskopicky a další laparoskopické operace

Veterinární klinika a veterinární pohotovost Ostrava – to nejlepší pro vašeho mazlíčka

Chcete pro svého domácího mazlíčka tu nejlepší veterinární péči? Pokud jste z Ostravy a okolí je pro vás Veterinární klinika MVDr. Jan Nytra a kolektiv správnou volbou. Na rozdíl od ostatních veterinárních zařízení totiž můžeme nabídnout komplexní péči pro zvířata všech velikostí, špičkové vybavení, veterinární pohotovost a především letité zkušenosti v oboru.

veterinární klinika pro malá zvířata

Veterinární klinika se špičkovým vybavením

Domácí mazlíčci jsou často bráni jako plnohodnotní členové rodiny. V případě zdravotních komplikací si proto zaslouží nejkvalitnější možnou péči. A přesně tu jim naše veterinární klinika může nabídnout. Jsme totiž vybaveni špičkovým operačním sálem plným té nejmodernější techniky, máme rentgenová pracoviště, hospitalizační trakt i špičkovou pooperační péči.


Veterinární pohotovost

Pro akutní případy pak v noci i o víkendech provozujeme veterinární pohotovost. Nezáleží tedy na tom, zda má váš mazlíček zlomenou nohu, potřebuje odběr krve nebo akutní operaci, my se o něj vždy pečlivě postaráme.

Veterina - akutní i běžné veterinární zákroky


Individuální přístup a letité zkušenosti

V naší veterinární klinice ale víme, že špičkové vybavení není vše. Náš tým zkušených a proškolených pracovníků proto dbá na profesionální a individuální přístup, a to jak ke zvířatům, tak k jejich majitelům. Rádi s vámi prodiskutujeme aktuální stav vašeho mazlíčka, možnosti léčby a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Svěřte vaše zvířata do rukou těch nejlepších a navštivte veterinární kliniku. Jsme tu pro vás každý všední den od 8 do 18 hodin. Mimo běžnou ordinační dobu je vám pak k dispozici veterinární pohotovost.Vydáno 15.01.2016
10911 Zhlédnutí
Topováno 11.12.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Veterinární klinika Nytra s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Veterinární klinika Nytra s.r.o.
www.vetklinika-nytra.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ordinační doba
Adresa

Adresa

Ukrajinská 1536/28
Ostrava - Poruba 708 00

info@vetklinika-nytra.cz
+420 596 965 648


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha