Autodoprava, kontejnerová doprava i provádění zemních, stavebních a výkopových prací v Jihomoravském kraji

Firma ERTRANS se zaměřuje na zajištění autodopravy a kontejnerové dopravy i poskytování komplexních zemních, stavebních i výkopových prací v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Své služby nabízí mimo jiné v rámci okolí Znojma, Třebíčska, Moravských Budějovic, Miroslavi, Hrušovan nad Jevišovkou a Ivančic. Firma disponuje moderní technikou a profesionálním personálem, díky čemuž je zaručena vysoká kvalita provedených prací. Kvalitu služeb dokládá 24 měsíční zárukou na vykonané práce.

Autodoprava, ERTRANS, Znojmo

Nákladní a kontejnerová autodoprava

Společnost disponuje rozsáhlým vozovým parkem, díky čemuž je schopna zajistit autodopravu nejrůznějšího charakteru. Klade přitom velký důraz na striktní dodržování termínů, požadované zacházení s přepravovanými objekty i bezpečnost. V případě potřeby zajistí dopravu materiálu nejrůznějšího charakteru od těžkých rozměrných dílů po velké množství malých objektů či suti. Velký zájem je také o kontejnerovou autodopravu - po domluvě doveze na požadované místo kontejner a v předem domluvený čas zajistí jeho odvoz.

Podrobněji o nákladní a kontejnerové autodopravě


Zemní a výkopové práce pro stavby

Jednou z vyhledávaných činností firmy ERTRANS je provádění zemních a výkopových prací pro stavby. Ať už jde o úpravy terénu v rámci přípravy stavby či jejího dokončování, vždy je třeba využít profesionální těžkou techniku a vyškolený personál. Výkopové i zemní práce vyžadují těžkou techniku. Kromě zmíněných prací pro stavby provádí firma také stavební práce pro kanalizační přípojky, inženýrské sítě, výjimkou nejsou ani výkopové práce pro stavbu bazénů, zahradních jezírek, sklepů či jímek.

Zemní a výkopové práce ve Znojmě a okolí


Stavební práce – úpravy terénu

Firma ERTRANS se postará také o úpravu terénu dle požadavků zadavatele. Ať už při stavbách budov či jiných objektů je třeba upravit terén do požadovaného tvaru. Díky profesionálnímu vybavení je firma schopna provádět úpravy svahovitého terénu, měnit celkovou strukturu terénu za účelem stavby cest, parkovišť apod. Úpravy terénu patří současně k velmi náročným disciplínám, jelikož vyžadují přesné postupování podle stanovených plánů. Zmíněná společnost je však na tyto podmínky zvyklá a přesně ví, jak při stavebních pracích v oblasti úpravy terénu postupovat. Ve Znojmě i na jiných místech prováděla podobné práce nespočetněkrát.

Stavební práce vyžadují profesionální školený personál a kvalitní techniku


Chystáte se stavět? Využijte služeb firmy ERTRANS

Pokud jste se rozhodli stavět dům, služeb firmy využijete nejednou. Jak již bylo zmíněno, zemní a výkopové práce využijete jak při přípravě stavby (především při budování základů), tak při dokončování (úpravy terénu). Služby společnosti však kromě výkopových a zemních prací zahrnují i veškeré zednické, bourací, stavební práce, které při stavbě domu budete potřebovat.

Cílem společnosti je poskytnout všechny důležité služby, které mohou být při stavbě vyžadovány. V nabídce služeb tak naleznete práce zednické, bourací, stavební, ale i malířské, obkladačské, sádrokartonářské, stavitelské a další. Díky tomu tak nebudete muset využívat služeb více společností a zajišťovat složitou organizaci jednotlivých prací, o vše se postará samotná firma. Zednické práce firma realizuje včetně dodání materiálu. Zaměstnanci patří mezi profesionály s vysokou odborností, odbornost je doložitelná řadou důležitých certifikátů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ertrans.cz/

Vydáno 03.02.2016
356 Zhlédnutí
Topováno 08.02.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

ERTRANS – synonymum pro spolehlivou přepravu (nejen) stavebního materiálu

ERTRANS – synonymum pro spolehlivou přepravu (nejen) stavebního materiálu
Pomocí prvotřídní techniky zajistí společnost ERTRANS v okolí Znojma odvoz suti, dovoz stavebního materiálu i přesun stavebních strojů a strojních zařízení. Kromě toho se zabývá i přistavením kontejnerů a jejich opětovným odvozem.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ERTRANS, družstvo
WEBOVÁ STRÁNKA
ERTRANS, družstvo
www.ertrans.cz
Adresa

Adresa

Strachotice 350
Strachotice 671 29

jelinek.transport@seznam.cz
+420 777 320 340


Najdete nás také zde:

ARES
captcha