Podlahy jako PVC, vinyl, dřevo i koberce najdete u firmy Strnad

Nové podlahy i koberce mohou výrazně změnit a vylepšit každý prostor. Pokud se i vy pouštíte do renovací a zatím nevíte, kde si krásné podlahy vybrat, rozhodně vyzkoušejte specializovanou prodejnu Strnad s rozlohou 1000 m2. Skladem mají velké množství zboží, takže nemusíte čekat dlouhé dny na jeho dodání.

pokládka podlah

Pokládka podlah ani koberců pro nás není problémem

Podlahy, ale i koberce musíte pečlivě vybírat. Budou totiž důležitou součástí vzniklého interiéru. Bude to PVC, laminátová podlaha nebo klasické a stále oblíbené dřevo? Nejprve si jasně musíte určit, k čemu bude daný prostor využíván a jak bude zatěžován. Následně si vyberete dekor a můžete instalovat. Samozřejmě pokud si ani s jedním z těchto kroků nebudete vědět rady, rádi vám se vším pomůžeme. Pokládka podlah je jednou z našich specializací!

Odborného poradenství i pokládka podlah


I koberce mohou vytvořit atraktivní prostor

Koberce rozhodně nemusí být špatnou volbou, jestliže nechcete pokládat PVC, vinyl nebo dřevo. Široký sortiment v této kategorii uspokojí jistě všechny, nejen majitele bytů či domů, ale také velkých průmyslových objektů. U nás najdete i koberce dostatečně odolné vůči vysokým nárokům. Kromě podlah a pokládky podlah u nás pořídíte i další doplňkový sortiment. Garnýže, schodové nášlapy, obvodové lišty nebo zábradlí – jednoduše vše, co každý prostor potřebuje.

Koberce, podlahy i lišty či nášlapyVydáno 21.01.2016
512 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Podlahy - koberce, PVC a vinyl, laminátové, dřevěné i další druhy

Podlahy - koberce, PVC a vinyl, laminátové, dřevěné i další druhy
Firma STRNAD podlahy, dveře s.r.o. prodává nejrůznější typy podlahových krytin. Soustřeďují se také na dveře a zárubně. Najdete zde krásně barevné koberce, dětské, veselé, ale i elegantní a důstojné. Mezi další se řadí praktické PVC a vinyl. Samozřejmostí jsou i dřevěné podlahy, ale máme také ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STRNAD podlahy, dveře s.r.o. Koberce Strnad
WEBOVÁ STRÁNKA
STRNAD podlahy, dveře s.r.o.
www.strnadkoberce.cz
Adresa

Adresa

Rohovládova Bělá 143
Rohovládova Bělá 533 43

podlahy@strnad-koberce.cz
+420 466 942 142


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha