Hydraulické plošiny pro lepší bezpečnost, vyšší rychlost a tišší provoz

Výtahy jsou denně využívány k přepravě nespočetného množství lidí i věcí. Jejich přítomnost je ve většině staveb nezbytná a nedocenitelná. Co když vám ale obyčejný osobní výtah nestačí a potřebujete něco, co má velikou nosnost, nabízí maximální prostor, současně šetří elektrickou energii a finančně vás nezruinuje? Pokud hledáte špičku mezi výtahy, jsou vám k dispozici hydraulické plošiny nabízené společností VÝTAHY SILESIA s.r.o. Ty poskytují maximální bezpečí, nahradí výtahy o nosnosti až do 500 kg a potěší dokonalým designem, tichým provozem i příznivou cenou.

Hydraulická plošina, výtah, VÝTAHY SILESIA s.r.o.

Hydraulická plošina LC Mini nevyžaduje složité stavební úpravy a přináší mnoho výhod

Jedním z typů našich plošin je hydraulická plošina LC Mini, která je určena pro 3-6 lidí a je konstruována pro přepravu v rámci až čtyř pater. Její výhodou je především příznivá cena, minimální požadavek na velikost šachty a komponenty špičkové kvality. Hydraulické plošiny LC Mini se dají velmi rychle a snadno namontovat, jsou plně šroubované a je možné je nechat opláštit například sklem či plechem. Dodáváme je kompletně na klíč, takže vám nezpůsobí žádné starosti.

Výtah nebo hydraulická plošina? Máme řešení!


Designové hydraulické plošiny Classic, Elegant a Exclusive

Záleží vám nejen na kvalitě, ale i na vzhledu hydraulické plošiny, kterou budete mít ve svém objektu? Stejně jako výtahy i hydraulické plošiny se dají zhotovit velmi elegantně a luxusně. Poznejte naše designové hydraulické plošiny Classic, Elegant a Exclusive, na které budete moci být opravdu hrdí. Každá tato hydraulická plošina je zhotovena tak, aby na první pohled oslnila svým designem, ale zároveň aby v žádném případě neutrpěla její spolehlivost, funkčnost a dokonalé zpracování.


Kvalitní komponenty plošiny, které vás nezklamou

Aby byl chod hydraulické plošiny opravdu spolehlivý a bezporuchový, je potřeba použít při její konstrukci kvalitní materiál. Proto používáme výhradně ověřené komponenty, které zaručují nejen bezproblémový chod, ale také dlouhou životnost produktu. Pro nejvyšší bezpečnost pasažérů jsou naše hydraulické plošiny vybaveny například systémem, který i při výpadku napětí zajistí bezproblémový nouzový sjezd do nejbližší stanice. Plošiny naší společnosti jsou opatřeny vysoce kvalitní italskou hydraulikou, která má navíc velkou výhodu v možnosti umístění do takzvaného BOXu. To znamená, že není zapotřebí strojovna – a tím ušetříte pochopitelně nejen místo, ale také peníze.


VÝTAHY SILESIA: Velké i malé detaily, na kterých stojí dokonalý dojem

I hydraulické plošiny mohou mít něco navíc. U těch našich se jedná o všelijaké volitelné prvky, které doladí celkový vzhled a zapůsobí na uživatele. Mezi tyto doplňky patří všelijaká madla, sedačky, zrcadla či luxusní osvětlení. Možné je také zhotovit stěny kabiny ze skla či podlahu z žuly.

Hydraulické plošiny mohou být velmi elegantní


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vytahy-silesia.cz

Vydáno 24.01.2016
163 Zhlédnutí
Topováno 09.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výtahy Silesia vás přepraví rychle, bezpečně a pohodlně

Výtahy Silesia vás přepraví rychle, bezpečně a pohodlně
Výtah je neodmyslitelnou součástí většiny budov, především těch vysokých. V moderní době dá málo kdo přednosti schodům před komfortem, který se mu nabízí díky výtahům. Ty totiž šetří lidem čas i energii a pro některé představují dokonce jedinou možnost, jak se v rámci domu mohou pohybovat. Výtah by ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA VÝTAHY SILESIA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VÝTAHY SILESIA s.r.o.
www.vytahy-silesia.cz
Adresa

Adresa

Mikolajice 71
Mikolajice 747 84

vytahysilesia@seznam.cz
+420 739 076 000


Najdete nás také zde:

ARES
captcha