Balírny UNIMA s.r.o.
Sáčky, smršťovací fólie nebo strojové i ruční balení zajistí Balírny UNIMA

Potřebujete kvalitně zabalit své výrobky? Obraťte se na firmu Balírny UNIMA. Více než dvacet let se specializujeme na strojní a ruční balení sypkých i tekutých materiálů a produktů. Nabízíme také široké spektrum dalších prací od etiketování, přes bundlování až po montování komponentů.

Balírny UNIMA - sáčky, obalové materiály

Znovuuzaviratelné zipové sáčky – oblíbený produkt nejen v potravinářství

Nabízíme strojové balení sypkých i tekutých materiálů, produktů a potravin. Mezi oblíbené a praktické obalové materiály patří znovuuzaviratelné zipové sáčky. Vybrat si můžete stojící sáčky s plochým dnem, které se hodí například pro náhradní náplně a poslouží jako alternativa k balení do krabiček nebo dóz. Nabízíme ale také ploché sáčky. Objednat si můžete buď prázdné sáčky, nebo kompletní servis včetně jejich naplnění.

Novinkou naší balírny jsou sáčky s uzávěrem, a to opět stojící i ploché. Pomocí strojů balíme také do smršťovací fólie, která je vhodná pro vytváření balíčků několika produktů.

Strojní balení


Ruční balení a další služby

Svým zákazníkům nabízíme i ruční balení, například plnění kbelíků tekutými i pevnými materiály, balení výrobků do krabic, sáčků, obálek a dalších. Zajistíme vám obalový materiál a jeho potisk, přebalíme zboží z poškozených obalů. Připravíme a vytiskneme etikety, kterými zboží opatříme, doplníme také slepecké značení nebo český text na dovážené zboží. Přizpůsobíme se zkrátka přáním a požadavkům zákazníka.

Ruční balení
FIREMNÍ ČLÁNKY


Stojící zipové sáčky zajistí pěkný vzhled výrobku

Stojící zipové sáčky zajistí pěkný vzhled výrobku

Dnešní trh je doslova přesycen nejrůznějšími výrobky. Dávno už proto nestačí prodávat jen kvalitní obsah, důležité je také zaujmout zákazníka a vsadit na estetický dojem. Ptáte se jak? Velice snadno, a to díky pěknému obalu. Dnešní zákazník má totiž při nákupu velký výběr, a tak kromě kritéria kvality přidává další požadavek - vzhled výrobku. Na balení výrobků se specializuje firma Balírny UNIMA, prodáváme stojící zipové sáčky i sáčky s uzávěrem. Kromě toho nabízíme i kombinační váhy

Vydáno 11.11.2014Vydáno 27.01.2016
105 Zhlédnutí
Topováno 12.09.2016

Výroba balicích sáčků, smršťovací fólie pro strojní a ruční balení

Výroba balicích sáčků, smršťovací fólie pro strojní a ruční balení

Balicí sáčky zipové, ploché a stojící, sáčky z uzávěrem, obalovací smršťovací fólie

Balicí služby, strojní a ruční balení výrobků a surovin

Balicí služby, strojní a ruční balení výrobků a surovin

Balicí služby, strojní a ruční balení zboží, sypkých i tekutých surovin, krémů a parfémů

Doplňkové služby při balení zboží, potisk a expedice výrobků

Doplňkové služby při balení zboží, potisk a expedice výrobků

Potisk a expedice baleného zboží, dopravní, logistické a doplňkové balicí služby