Balírny UNIMA s.r.o.


Březový Vrch 244, Jirkov 431 11
Naše společnost Balírny UNIMA s. r. o. se zabývá balením tekutých a sypkých surovin, krémů nebo i parfémů.
Balení zajišťujeme strojově i ručně.
Vyrábíme:
- zipové sáčky
- stojící zipové sáčky
- stojící sáčky s uzávěrem.

V naší nabídce také naleznete velký výběr ručních prací – etiketování, sestavování reklamních předmětů, bundlování, montáž komponent.

Díky flexibilitě a dostatečné kapacitě (s maximem 200 pracovníků) naší firmy, ručně obstaráváme přípravu reklamních balíčků a balení DVD nosičů v množství až 200 000 ks za den.
V odvětví strojového balení je naší novinkou znovu uzavíratelný sáček.

Strojní balení sáčků:
- ploché
- stojící
- zipové
- smršťovací folie.

Ruční balení:
- balení produktů do obálek, krabic, sáčků, apod.
- naplňování kbelíků
- slepování propagační stojanů
- vlepování a vkládání produktů do letáků.

Ostatní služby:
- doplňování produktů o EAN (čárový kód), slepecké značení, atd.
- opatření dováženého zboží českým textem
- přebalování artiklů z poškozených obalů
- příprava propagačních displejů
- příprava, tisk a etiketování výrobků
- QR kódy
- vyřízení celních formalit (deklarace a spedice).

Tekuté materiály přijímáme v cisternách anebo v jednotunových kontejnerech Mauser popřípadě Schutz. Sypké suroviny akceptujeme v pytlích o hmotnosti 20 – 50 kg nebo v jednotunovém bigbagu.

Díky naší vlastní autodopravě své zboží vždy budete mít u sebe včas.

Produkty
  • reprezentativní balení, obalové materiály, dárkové předměty, celofánové sáčky, barevné papíry

Vedení účetnictví, daňová evidence Ostrava – komplexní služby pro podnikatele.

Vedení účetnictví, daňová evidence Ostrava – komplexní služby pro podnikatele

Aplikace speciálních izolačních materiálů, vyztužovací systémy na zpevnění podloží.


Související články
Moderní přepravní balení do ochranných tepelně smrštitelných fólií

SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.

Moderní přepravní balení do ochranných tepelně smrštitelných fólií

Posilujeme trend moderního přepravního balení strojního zařízení, produktů těžkého strojírenského průmyslu a balení dopravních prostředků do ochranných tepelně smrštitelných fólií.


Ječné kroupy, loupaný hrách a zrniny

Naděžda Feithová

Ječné kroupy, loupaný hrách a zrniny

České výrobky z Česka. Přesně těmito slovy se dá popsat výroba firmy ALFA mlýn a balírna. Tato společnost je ryze českého původu a čerpá z dlouholeté tradice, která se dědí po dlouhé generace. Nabízí, vyrábí, balí a prodávají řadu kvalitních tuzemských potravin. Patří sem mouky, těstoviny, ale i kroupy, hrách a ostatní produkty.


ZeNa, chráněná dílna poskytuje pracovní příležitosti pro lidi s částečným i plným invalidním důchodem

ZeNa, chráněná dílna s.r.o.

ZeNa, chráněná dílna poskytuje pracovní příležitosti pro lidi s částečným i plným invalidním důchodem

Pomáhá také firmám a to v tom ohledu, že umožní uplatnění náhradního plnění. Naše firma vytváří pracovní místa pro lidi se zdravotním znevýhodněním. Mohou to být lidé se zdravotním postižením OZP, v minulosti označovaní jako ZPS, osoby se změnou pracovní schopnosti.


Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Naděžda Feithová

Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Luštěniny, těstoviny, chlebová mouka, celozrnná mouka i různé směsi pro pečení chleba. To i mnohem více na vás čeká v nabídce společnosti ALFA mlýn a balírna. K dispozici je u nás mlýn, těstárna i linka na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouky, těstoviny i další výrobky zdravé a racionální výživy u nás díky tomu vyrábíme od začátku až do konce.


Firemní články
Sáčky, smršťovací fólie nebo strojové i ruční balení zajistí Balírny UNIMA

Sáčky, smršťovací fólie nebo strojové i ruční balení zajistí Balírny UNIMA

Potřebujete kvalitně zabalit své výrobky? Obraťte se na firmu Balírny UNIMA. Více než dvacet let se specializujeme na strojní a ruční balení sypkých i tekutých materiálů a produktů. Nabízíme také široké spektrum dalších prací od etiketování, přes bundlování až po montování komponentů.


Stojící zipové sáčky zajistí pěkný vzhled výrobku

Stojící zipové sáčky zajistí pěkný vzhled výrobku

Dnešní trh je doslova přesycen nejrůznějšími výrobky. Dávno už proto nestačí prodávat jen kvalitní obsah, důležité je také zaujmout zákazníka a vsadit na estetický dojem. Ptáte se jak? Velice snadno, a to díky pěknému obalu. Dnešní zákazník má totiž při nákupu velký výběr, a tak kromě kritéria kvality přidává další požadavek - vzhled výrobku. Na balení výrobků se specializuje firma Balírny UNIMA, prodáváme stojící zipové sáčky i sáčky s uzávěrem. Kromě toho nabízíme i kombinační váhy


Zipové znovuuzaviratelné sáčky Chomutov - pro rychlé uskladnění drobných předmětů

Zipové znovuuzaviratelné sáčky Chomutov - pro rychlé uskladnění drobných předmětů

Zipové znovuuzaviratelné sáčky se dodávají buď prázdné, anebo už předem naplněné látkami, které požadujete.


Strojní balení sypkých i tekutých materiálů a potravin Chomutov

Strojní balení sypkých i tekutých materiálů a potravin Chomutov

Strojní balení probíhá moderními stroji, a je možné ho provést do tří druhů sáčků a jedné speciální fólie. Sáčky jsou buď ploché, stojící, zipové, anebo disponují uzávěrem.


Tisk čárových kódů na obaly Chomutov – EAN automatická identifikace zboží

Tisk čárových kódů na obaly Chomutov – EAN automatická identifikace zboží

Tiskneme EAN čárové kódy na obaly zboží pro jejich automatickou identifikaci a prodej. Naši tiskárnu a balírnu naleznete v Chomutově. Čárové kódy se v dnešní době staly nedílnou součástí evidence a prodeje zboží po celém světě. Tento drobný doplněk na obalu umožňuje rychlou registraci velkého množství dat a jejich zpracování. Užití EAN kódu je možné na všechny druhy a typy zboží. Vydrží i extrémní mrazy a vlhkost. Rozměry je možné upravovat podle potřeb zákazníka a velikosti produktu. Kód Vám natiskneme přímo na obal a stane se tak součástí prezentace výrobku, nebo vytvoříme etikety s tímto označením, které je možné nalepit na libovolnou část produktu a mohou sloužit i jako ochranný systém proti odcizení.


Sáčky s uzávěrem na potraviny Chomutov - bezpečné a hygienické balení materiálu

Sáčky s uzávěrem na potraviny Chomutov - bezpečné a hygienické balení materiálu

Z Choutova dodáváme bezpečné a hygienické sáčky s uzávěrem na sypké i tekuté materiály a potraviny. Díky moderní technologii máme připraveno balení do zipových sáčků se znovu uzavíratelným okrajem nebo víčkem vhodnými především pro přesun a prodej tekutin a psích dobrot. Zákazníci jsou rádi, když je obal možné opět bezpečně uzavřít. Do plochých sáčků je vhodné uskladňovat tekuté i sypké materiály, především kuchyňské saponáty a koupelnové doplňky. Vylepšenou verzí jsou stojící sáčky vyrobené s plochým dnem pro bezpečné uskladnění ve vertikální poloze. Hodí se pro náhradní náplně nebo jako alternativní verze krabičky. Balíčky jsou ve velikostech od 75x60 až do 135x200mm. V případě zájmu je možné vytvořit firemní potisk na sáček.


Tisk etiket Chomutov - nálepky pro přehledné skladování a prodej výrobků

Tisk etiket Chomutov - nálepky pro přehledné skladování a prodej výrobků

Tiskneme etikety pro přehledné skladování a následný prodej výrobků. Veškerou výrobu provádíme v naší firmě v Jirkově v okrese Chomutov. Etikety vytváříme na míru dané firmě. Balíčky a jednotlivé kusy zboží označíme etiketami se základními i rozšířenými informacemi o daném produktu a o firmě. Text doplníme i o slepecké protlaky Braillova písma či EAN. Na zboží z dovozu vytvoříme české překlady a to, které dorazí v poškozeném obalu, kvalitně přebalíme a přelepíme novou etiketou. Vytvoříme a dodáme QR kódy. Naši odborníci n etiketování jsou Vám k dispozici při jakékoliv žádosti a pomohou Vám vytvořit vlastní etiketu podle Vašich potřeb. Pro více informací volejte na telefonní číslo 474 331 712, nebo na emailovou adresu pavel.silhanek@balirnyunima.cz.


Znovuzaviratelné ploché sáčky, výroba Chomutov

Znovuzaviratelné ploché sáčky, výroba Chomutov

Balení sypkých materiálů, tekutin, krému nebo parfémů bude snadné díky stojacím sáčkům a sáčkům s uzávěrem společnosti Balírny UNIMA. Vyrábíme stojící sáčky s plochým dnem, ale i praktické sáčky s uzávěrem, které zajistí dokonalou ochranu výrobků i perfektní uživatelský komfort. Stojící sáčky s plochým dnem jsou ideální pro plnění mýdly, tekutými čisticími prostředky či pracími prášky. Hodí se ale i k uchování sypkých materiálů nebo potravin. Díky pevnému dnu se stojící sáčky nepřevrhnou, ani po jejich otevření se tak nemusíte bát vylití nebo vysypání obsahu. Z tohoto důvodu jsou stojací sáčky zajímavou alternativou veškerých krabiček a dóz, fungují totiž stejně spolehlivě, navíc ale nezaberou tolik místa. Stojící sáčky vám nabízíme ve velikostech od 100 x 120 mm do 135 x 200 mm. Dbáme také na kvalitu materiálu, ze kterého sáčky vyrábíme. V případě stojacích sáčků se jedná o výrobu z duplex nebo triplex folie - i agresivní látky tak zůstanou v těchto stojacích sáčcích v bezpečí. Novinkou, kterou vám ve společnosti Balírny UNIMA nabízíme, jsou praktické sáčky s uzávěrem. Sáčky s uzávěrem se dají opakovaně použít, ideálně tak poslouží k uchování potravin, ale i kosmetických přípravků. Také sáčky s uzávěrem vám nabízíme v několika variantách. Pořídit si tak můžete sáčky s uzávěrem ploché i stojící, a to v jakémkoli množství. Sáčky s uzávěrem i stojící sáčky si u nás můžete zakoupit prázdné. Naše balírny vám ale nabízí také možnost odborného plnění a vyhotovení balíčků. Kromě balení navíc nabízíme široké spektrum ručních prací, jako například etiketování, bundlování nebo sestavování reklamních komponentů. Rádi vám tak sestavíme reklamní balíčky nebo zajistíme kompletaci vašich výrobků do sáčků. Spolehlivé balení tekutých i sypkých výrobků nabízí Balírny UNIMA. Obraťte se na nás i vy a pořiďte si praktické sáčky nebo využijte dalších našich služeb.


Smršťovací fólie – snadné a úsporné balení výrobků - Chomutov

Smršťovací fólie – snadné a úsporné balení výrobků - Chomutov

Balení zboží všeho druhu nejen do smršťovací fólie je oborem společnosti Balírny UNIMA již řadu let. Přesně víme, co je pro balení jednotlivých výrobků nejlepší. Hledáte ideální způsob, jak rychle, levně a kvalitně zabalit více výrobků najednou? I pro vás máme řešení. Jsou jím právě smršťovací fólie, které najdete v naší nabídce. Smršťovací fólie jsou pevné, nenákladné a navíc se snadno používají. Stačí tak trocha horkého vzduchu a smršťovací fólie zajistí perfektní utažení balených výrobků a jejich ochranu před poškozením, prachem i proti mechanickému poškození. Smršťovací fólie jsou navíc odolné vůči většině běžných chemikálií. Použít je tak můžete ve strojírenství, chemickém průmyslu, ale i pro balení potravin či hraček. Díky dokonalé fixaci, kterou smršťovací fólie zajišťují, se skvěle hodí k balení skupinových výrobků. Potřebujete, aby svíčky, lahve nebo časopisy držely bezpečně pohromadě? Zabalte je do smršťovací fólie. Smršťovací fólie jsou průhledné, i po zabalení tak máte dokonalý přehled o jednotlivých výrobcích a jejich kvalitě. Poslední, ale neméně důležitou výhodou, kterou balení pomocí smršťovací fólie nabízí, jsou jeho nízké náklady. Jedna role smršťovací fólie vám totiž vystačí na zabalení stovky výrobků, její pořizovací cena je navíc velmi příznivá. Oproti balení do krabic je tak použití smršťovací fólie několikanásobě výhodnější, přitom stejně kvalitní. Využijte i vy výhody smršťovací fólie. Ve společnosti Balírny UNIMA vám rádi poskytneme všechny potřebné informace.


Zipové sáčky a ploché sáčky se hodí k balení potravin i tekutin - Chomutov

Zipové sáčky a ploché sáčky se hodí k balení potravin i tekutin - Chomutov

Zipové sáčky se skvěle hodí k balení sypkých i tekutých materiálů. K balení je mohou využít výrobci potravin, čisticích prostředků, krmiv pro zvířata, ale i obchodníci z dalších odvětví. Kde kvalitní zipové sáčky sehnat? Obraťte se na společnost Balírny UNIMA - nabízíme zipové sáčky hned ve dvou variantách, ale i praktické ploché sáčky pro snadné balení. Zipové sáčky mají proti běžným sáčkům obrovskou výhodu. Jsou opatřeny praktickým uzávěrem, který se snadno používá a neopotřebuje se. Vše, co je v sáčku uchováno, díky tomu zůstane dokonale chráněno i po otevření. Potraviny zůstanou perfektně čerstvé a u tekutin máte jistotu, že se vám nevylijí tam, kam nemají. Zipové sáčky vám nabízíme v několika variantách. Zvolit můžete zipové sáčky ploché v rozměrech od 75 x 60 mm do 135 x 220 mm nebo stojící zipové sáčky ve velikosti od 100 x 120 mm do 135 x 200 mm. Další alternativou, které vám ve společnosti Balírny UNIMA nabízíme, jsou ploché sáčky. Také ploché sáčky jsou vhodné k balení tekutin i sypkých materiálů, skvěle se hodí do velkovýroben i malých soukromých provozoven. Ploché sáčky vám nejen dodáme, na vaše přání zajistíme také jejich potisk, a to v jakémkoli množství. Stačí se na nás tak obrátit a my vám vyrobíme ploché sáčky na míru. U nás si navíc můžete objednat nejen prázdné zipové nebo ploché sáčky - nabízíme také jejich odborné plnění. Potřebujete kvalitní obalový materiál, nebo pomoc s plněním sáčků? Využijte zipové sáčky nebo ploché sáčky od společnosti Balírny UNIMA. Jejich praktičnost oceníte vy i vaši zákazníci.


Ruční balení výrobků do krabic, sáčků a obálek

Ruční balení výrobků do krabic, sáčků a obálek

Ruční balení i balení výrobků pomocí strojů zajišťuje firma Balírny UNIMA již 22 let. Vaše výrobky vám ručně zabalíme do krabic, sáčků nebo obálek, a objednat si u nás můžete také slepování propagačních stojanů, vkládání a vlepování výrobků do letáků nebo plnění kbelíků tekutými či pevnými materiály. Kromě ručního balení nabízíme i široké spektrum ručních prací, etiketování, bundlování, sestavování reklamních předmětů nebo montáž komponentů. Na ruční práce zaměstnáváme až 200 pracovníků. Díky velké kapacitě naší firmy dokážeme splnit vaše požadavky velice rychle. Rádi vám zajistíme také přípravu reklamních balíčků, balení DVD (až 200 000 kusů za den), nebo balení krepového papíru. Naše balírny mají velkou úspěšnost jak s ručním balením, tak i s výrobou obalových materiálů pro strojové balení: - zipové sáčky - stojící sáčky - ploché sáčky - sáčky s uzávěrem - smršťovací fólie Naše zipové sáčky jsou vhodné pro balení sypkých i tekutých materiálů, zejména potravin a pochutin pro psy. Stojné sáčky často využíváme pro balení náhradních náplní nebo jako alternativa k balení do krabiček či dóz, a smršťovací fólie se naopak hodí pro tvorbu balíčků několika produktů, a největší novinkou naší balírny jsou sáčky s uzávěrem a to jak stojící, tak ploché.


Stojící sáčky a sáčky s uzávěrem Chomutov

Stojící sáčky a sáčky s uzávěrem Chomutov

Společnost Balírny UNIMA s.r.o., nacházející se nedaleko Chomutova v obci Jirkov, nabízí ke strojnímu balení speciální sáčky dvojího typu: - Stojící sáčky s plochým dnem - Sáčky s uzávěrem ploché i stojaté Stojící sáčky jsou vhodné pro balení sypkých, ale i tekutých materiálů. Mohou plnit funkci náhradních náplní (například tekuté mýdlo) anebo jako jiná možnost balení do krabiček. Rozměry těchto sáčků mohou být od 100 x 120 mm až do 135 x 200 mm. Ploché či stojaté sáčky s uzávěrem jsou u této firmy naprostou novinkou. Nabízejí možnost balení jakéhokoliv materiálů a díky své znovu uzavíratelné funkci budou moci být používány i po vyprázdnění obsahu daného sáčku. Spolehněte se na produkty firmy s více jak dvacetiletou zkušeností. Společnost získala certifikát kvality ISO 9001, který zaručuje mimořádnou jakost veškerých služeb a produktů.