Chropyňská strojírna, a.s.Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění

Chropyňská strojírna a.s. je mateřskou společností firem Chropynska Deutschland GmbH, Slavia Production Systems a.s., SC Ramira SA a vlastníkem 50% podílu Shanghai Chropynska Automation Technologies Co., Ltd.

Chropyňská strojírna

Významná ocenění a tituly

- Volkswagen Group Award v kategorii „Lokální leader“
- Exportní cena DHL UniCredit v kategorii středně velká společnost
- titul Ernst & Young Technologický podnikatel roku
- 3.9.2014 Chropyňská strojírna, a.s. převzala z oblastního inspektorátu práce osvědčení "Bezpečný podnik".


Chropyňská strojírna - dodavatel linek určených především pro automobilový průmysl

Chropyňská strojírna je významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl v celé Evropě, ale také na teritoriu Ruska, Číny i USA. Výrobní program společnosti tvoří výroba svařovacích a montážních přípravků, jednoúčelových strojů, forem pro vstřikování plastů, kontrolních zařízení, elektrorozvaděčů a elektroinstalace.

Společnost zajišťuje služby v oblasti engineeringu a vedení projektů nejen pro nové průmyslové linky, ale také v oblasti jejich úprav či relokací. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout nákladově efektivní a inovativní řešení na nejvyšším stupni kvality.
Stěžejními projekty pro rok 2016 jsou svařovací linky pro BMW X3 a X4 v USA, VW Crafter v Polsku, Škoda Auto Snowman v Kvasinách a Audi AU 536 Bratislava.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.chropynska.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Chropyňská strojírna, a.s. získala v roce 2013 řadu významných ocenění

Chropyňská strojírna, a.s. získala v roce 2013 řadu významných ocenění

Ocenění Volkswagen Group Award 2013 v kategorii „Lokální leader“, Exportní cena DHL UniCredit 2013 v kategorii středně velká společnost nebo také držitel titulu Ernst & Young Technologický podnikatel roku 2013, to jsou prestižní ocenění, které získala firma Chropyňská strojírna, a.s. v roce 2013.

Vydáno 24.04.2014Vydáno 10.02.2016
214 Zhlédnutí
Topováno 15.05.2018