Stavební materiál na jednom místě u Andrla CZ Opava

Stavíte a potřebujete kvalitní materiál, který je pro stavební práce nezbytný? Vše potřebné najdete na jednom místě u společnosti Andrla CZ v Brankách u Opavy. Zajišťujeme výrobu a dopravu betonu, prodej sypkých materiálů a stavebnin. Své služby poskytujeme už řadu let všem od drobných stavebníků po velké stavební firmy, pro které máme i řadu zajímavých slev.

stavebniny Opava

Specialista na stavebniny, sypké materiály a beton

Hlavní činností naší firmy je prodej sypkých materiálů, tedy písku, štěrku, strusky a dalších. Nabízíme různé druhy písku, které jsou vhodné na zdění, omítky, ale i zapískování zámkové dlažby a podobně. V naší moderní betonárně se zabýváme také výrobou standardních i odlehčených betonových směsí. V našem míchacím centru připravíme betonovou směs přesně podle vašich požadavků.

Stavebniny – cihly, tmely, dlažby


Vše pro stavbu na jednom místě poblíž Opavy

Aby byly naše služby kompletní, v roce 2011 jsme kromě betonárny a prodejny sypkých materiálů otevřeli ještě obchod se stavebninami v areálu bývalé cihelny. Nabízíme hydroizolaci, betonářskou ocel, zámkové dlažby, maltové směsi, cement, vápno, cihly a cihlové systémy, tmely, silikony, lepidla a další.

Firma Andrla CZ, to je betonárna, prodejna sypkých materiálů i stavebnin. Nabízíme veškerý stavební materiál a samozřejmostí je také jeho převoz zákazníkovi našimi vozy. V okolí Opavy jen stěží najdete místo s rozsáhlejším a rozmanitějším materiálem pro stavební práce.

Stavebniny na jednom místěVydáno 17.02.2016
354 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2022
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA STAVEBNINY ANDRLA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STAVEBNINY ANDRLA s.r.o.
www.stavebninyandrla.cz
Adresa

Adresa

Cihelní 191
Branka u Opavy 747 41

stavebniny@andrla.cz
+420 777 457 524


Najdete nás také zde:

ARES
captcha