STAVEBNINY ANDRLA s.r.o.Stavební materiál na jednom místě u Andrla CZ Opava

Stavíte a potřebujete kvalitní materiál, který je pro stavební práce nezbytný? Vše potřebné najdete na jednom místě u společnosti Andrla CZ v Brankách u Opavy. Zajišťujeme výrobu a dopravu betonu, prodej sypkých materiálů a stavebnin. Své služby poskytujeme už řadu let všem od drobných stavebníků po velké stavební firmy, pro které máme i řadu zajímavých slev.

stavebniny Opava

Specialista na stavebniny, sypké materiály a beton

Hlavní činností naší firmy je prodej sypkých materiálů, tedy písku, štěrku, strusky a dalších. Nabízíme různé druhy písku, které jsou vhodné na zdění, omítky, ale i zapískování zámkové dlažby a podobně. V naší moderní betonárně se zabýváme také výrobou standardních i odlehčených betonových směsí. V našem míchacím centru připravíme betonovou směs přesně podle vašich požadavků.

Stavebniny – cihly, tmely, dlažby


Vše pro stavbu na jednom místě poblíž Opavy

Aby byly naše služby kompletní, v roce 2011 jsme kromě betonárny a prodejny sypkých materiálů otevřeli ještě obchod se stavebninami v areálu bývalé cihelny. Nabízíme hydroizolaci, betonářskou ocel, zámkové dlažby, maltové směsi, cement, vápno, cihly a cihlové systémy, tmely, silikony, lepidla a další.

Firma Andrla CZ, to je betonárna, prodejna sypkých materiálů i stavebnin. Nabízíme veškerý stavební materiál a samozřejmostí je také jeho převoz zákazníkovi našimi vozy. V okolí Opavy jen stěží najdete místo s rozsáhlejším a rozmanitějším materiálem pro stavební práce.

Stavebniny na jednom místě

Vydáno 17.02.2016
332 Zhlédnutí
Topováno 09.07.2018