Infračervený objektiv RONAR-SMITH pro jakékoli využití

Široký sortiment infračervených objektivů značky RONAR-SMITH nabízí společnost Applic s.r.o. z Liberce, která má více než desetiletou zkušenost se systémy strojového vidění v průmyslu. Od roku 2014 zastupuje na českém a slovenském trhu firmu Wavelength Opto-electronics, která infračervené objektivy vyrábí.

infračervený objektiv

Objektivy různých parametrů

Firma Wavelength Opto-electronics vyvíjí a vyrábí optiku pro všechna infračervená pásma v rozsahu 0,9µm až 14µm. Ve svém portfoliu má také výrobu laserů a laserové optiky. Firma Applic prodává její vysoce kvalitní optiku, která zahrnuje infračervená pásma SWIR, MWIR a LWIR.

V každém z těchto pásem nabízíme velké množství typů objektivů s různými optickými parametry. Infračervený objektiv může používat senzory v rozlišení od 32 x 32 pixelů po 1280 x 1160 pixelů, ohniskové vzdálenosti se u objektivů pohybují do 4 do 400 mm.

Objektivy od Applic


Upevnění objektivů

Nabízíme také různé varianty mechanického upevnění objektivů ke kamerám, a to pomocí závitů, bajonetů a přírub. V případě zájmu nabízíme také individuální výrobu objektivu dle zadání zákazníka.


Infračervené objektivy a jejich využití

Objektivy RONAR-SMITH se hodí pro všechna odvětví průmyslu a vědy. Navíc je lze opatřit ochrannou vrstvou, aby mohly být použity i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Infračervené objektivy jsou vhodné pro bezpečnostní aplikace, průmyslové aplikace strojového vidění, noční vidění, radiometrii a mnohé další aplikace, dokonce i vědecké. Nově se otevírají možnosti pro použití při kontrole potravin, separaci odpadů a detekci úniku nebezpečných plynů nebo kapalin.

Infračervený objektiv RONAR-SMITHVydáno 17.02.2016
106 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům
Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA APPLIC spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
APPLIC spol. s r.o.
www.applic.cz
Adresa

Adresa

Puškinova 445
Liberec 460 08

maier@applic.cz
+420 737 526 942


Najdete nás také zde:

ARES
captcha