Profesionální rekonstrukce bytu, bytových jader i celých domů - komplexní stavební služby

DK projekt, s.r.o.

Profesionální rekonstrukce bytu, bytových jader i celých domů - komplexní stavební služby

DK projekt, s.r.o.Zažádejte si a kotlíková dotace může být vaše – s DK projekt

Průkaz energetické náročnosti budovy nám jasně říká, kolik energie spotřebujete při standardním provozu. Ať už se jedná o energii na vytápění, ohřev vody, chlazení či osvětlení, vše je v průkazu vyhodnoceno. Pokud jej potřebujete i vy, obraťte se na společnost DK projekt, která se zapojila i do nového projektu kotlíková dotace a zelená úsporám.

DK projekt

Průkaz energetické náročnosti budov včetně poradenství

Kotlíková dotace je určena pro ty, kteří potřebují staré neekologické kotle na tuhá paliva vyměnit za moderní kotle na biomasu, uhlí nebo jejich kombinaci či za teplné čerpadlo, plynový kotel nebo solární systém. Pokud je to i váš případ, zapojete se do projektu Nová zelená úsporám a ušetřete na výměně vašeho starého kotle! Pokud navíc bydlíte v blízkosti města Ostrava, můžete se obrátit na společnost DK projekt, která se energetikou zabývá. Rádi vám vystavíme i průkaz energetické náročnosti budov nebo poskytneme bezplatné poradenství.

Nová zelená úsporám


Kotlíková dotace zavedena i v Moravskoslezském kraji

Kotlíková dotace odstartovala na začátku roku již v deseti krajích a je o ni velký zájem. V každém kraji se však schvalování mírně liší, proto si každý musí zjistit přesné podmínky, jak Nová zelená úsporám funguje právě v jeho kraji. Pokud spadáte do kategorie žadatelů, neváhejte a obraťte se právě na firmu DK projekt sídlící ve městě Ostrava.

Kotlíková dotace s DK projekt

Vydáno 19.02.2016
151 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2018