Hlavní přednosti trapézových plechů a jejich využití ve stavebnictví

Trapézové plechy patří mezi hojně využívaný stavební materiál, který je oblíbený pro své vlastnosti, široké možnosti použití a nízké pořizovací ceny. Ve Zlínském kraji se výrobou této střešní krytiny zabývá společnost Trapézy Soukup s.r.o. se sídlem ve Zlíně. Na trhu působí od roku 2013 a zajišťuje vlastní výrobu trapézových plechů, přičemž disponuje moderními profilovacími linkami různých profilů, včetně nového profilu T29 s nekompromisními vlastnostmi.

Plechová střešní krytina, Trapézy Soukup s.r.o.

Použití trapézových plechů

Díky svým vlastnostem patří trapézový plech mezi stavební materiál s širokým použitím. Využívá se jako dělící příčka, plot, podhled a obklad interiéru i fasádní obklad. Ovšem jednoznačně nejrozšířenější použití má v oblasti střešních krytin.

Využití plechové střešní krytiny je vzhledem k nízké hmotnosti, jednoduché aplikaci, nízké pořizovací ceně i dlouhodobé životnosti v mnoha aplikacích ideálním řešením. Trapézové plechy se jako plechové střešní krytiny hojně využívají pro logistické i průmyslové haly, nákupní centra či výrobní závody. Jako celek pak slouží k výrobě obytných modulů či skladových kontejnerů.

Trapézové plechy jako kvalitní a cenově dostupné řešení střešní krytiny


Vlastnosti trapézů

Trapézové plechy jsou lehké, i přesto vynikají svou velkou nosností a pevností. Na samotnou nosnou konstrukci stavby se proto nekladou příliš vysoké nároky, což vede k celkovému snížení nákladů na stavbu. Díky nízké hmotnosti se plechová střešní krytina také snadno pokládá, navíc je prakticky bezúdržbová a vyniká svou dlouhou životností.

Trapézové plechy z dílny společnosti Trapézy Soukup jsou vyrobeny na míru a podle konkrétních požadavků zákazníka. Profily se totiž vyrábí s milimetrovou přesností dle zadaných parametrů. Klient si také vybírá požadovaný povrch trapézového plechu, který je buď metalický (pozink či aluzinek), nebo je opatřen lakem. K dispozici je široká paleta barev a odstínů.

Trapézový plech – lehký, pevný, bezúdržbový, snadno aplikovatelný a esteticky působivý


Profilovací linky a výroba trapéz různých profilů

V roce 2013 zahájila společnost výrobu na moderní profilovací lince profilu T35. Od počátku fungování však probíhá budování výrobního centra, díky kterému byla výroba ještě v témže roce rozšířena o profilovací linku na výrobu trapézového plechu profilu T40.

V současnosti se pyšní novou profilovací linkou kde jsou vyráběny profily T29. Jde o kvalitní trapézy s nadprůměrnými vlastnostmi – vynikají výškou jen 29 mm, i přesto jsou díky většímu počtu vln pevnější než profil T35 a stejně pevné jako trapézy T40.

Díky vlastní výrobě tak klient získá na míru vyrobené trapézy, které vynikají svou cenou i nadprůměrnými vlastnostmi ve srovnání s konkurencí. Konkrétní parametry výrobků i bližší informace naleznete na internetových stránkách zlínského výrobce.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://trapezysoukup.cz/

Vydáno 01.03.2016
841 Zhlédnutí
Topováno 10.09.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

K čemu je dobrý trapézový plech?

K čemu je dobrý trapézový plech?
Trapézový plech je materiálem, který má skutečně široké využití. Je vhodný jako střešní krytina, hojně se využívá také pro interiérové opláštění, běžná jsou dnes už také třeba vrata z trapézového plechu. V tomto článku vám jako český výrobce představíme trapézový plech detailněji.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Trapézy Soukup s.r.o. www.trapezove-plechy.com
WEBOVÁ STRÁNKA
Trapézy Soukup s.r.o.
trapezysoukup.cz
Adresa

Adresa

Zelená 675; areál farmy
Zlín - Kudlov 760 01

info@trapezysoukup.cz
+420 602 504 403


Najdete nás také zde:

ARES
captcha