TECHNOLOGY – GARAGE - vše pro servis klimatizací a jejich plnění

Klimatizace patří v dnešní době v podstatě k nutné výbavě vozu. Podoba a způsob plnění klimatizace se ale stále vyvíjí. Pokud chcete nabízet kompletní a kvalitní servis klimatizací, musíte sledovat aktuální vyhlášky a přizpůsobit se jim. Ve společnosti TECHNOLOGY – GARAGE vám s tím pomůžeme. Prodáváme totiž přístroje pro plnění klimatizace i potřebné příslušenství. Ať už má váš zákazník náplň do klimatizace novou nebo staršího typu, budete mu schopni nabídnout kompletní služby.

servis klimatizací

Plnění klimatizace bez omezení

Většina vozidel, která dnes mají klimatizaci, používá starší chladivo R134a. Nově homologované vozy ale mají povinnost používat šetrnější náplň do klimatizace – chladivo R1234yf. Ten, kdo chce nabízet servis klimatizací, tak musí být připraven na obě varianty. U nás v TECHNOLOGY – GARAGE proto najdete přístroje pro servis klimatizací pro obě chladiva. Nabízíme vám kvalitní výrobky značky Brain i veškeré příslušenství. Vybrat si můžete zcela automatický stroj pro plnění klimatizace, který splňuje všechny potřebné normy.

Plničky klimatizací


Vše pro servis klimatizací

Prodáváme navíc i analyzátory, které jsou pro servis a plnění klimatizace nezbytné. Ještě před výměnou chladiva totiž zjistí, jaký typ přípravku v autě je. Nedojde tak k nechtěné záměně chladiva a znehodnocení klimatizace. Pokud i vy chcete svým zákazníkům nabízet to nejlepší, nakupte si přístroje pro plnění a servis klimatizací u nás.

Servis klimatizací bude díky nám hračkaVydáno 29.02.2016
348 Zhlédnutí
Topováno 05.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Speciální technologické vybavení autoservisů a pneuservisů už není jenom snem

Speciální technologické vybavení autoservisů a pneuservisů už není jenom snem
Pak si jsme zcela jisti, že také potřebujete patřičné vybavení. Toto speciální vybavení nebývá tak jednoduché sehnat, ale naše kompletní nabídka vás jistě potěší, protože u nás si každý vybere to pravé. Co vlastně znamená o nás? Možná to, že jsme 22 let na trhu pro vás.

Zajistíme kvalitní a vytříbené technologie pro každý autoservis

Zajistíme kvalitní a vytříbené technologie pro každý autoservis
Polovinou úspěchu každého autoservisu i kutila jsou správné nástroje k práci. Tou druhou polovinou jsou šikovné ruce mechanika, které s kvalitními nástroji umí pracovat. Jedno bez druhého se neobejde. My jsme schopní pro vás vyřešit alespoň první část této situace. Naše široká nabídka zboží ...

Bezpečná a rychlá dezinfekce auta s generátory ozonu vzduchu HYPER

Bezpečná a rychlá dezinfekce auta s generátory ozonu vzduchu HYPER
Používáním klimatizace v autě vzniká ideální prostředí pro množení virů, bakterií a plísní, které pak vdechujeme. Jednou za čas je potřeba interiér vydezinfikovat. Škodlivin i pachů nejrůznějšího původu spolehlivě a bezpečně zbaví interiér vozidla generátor ozonu vzduchu HYPER 3500 nebo HYPER ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TECHNOLOGY-GARAGE, spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TECHNOLOGY-GARAGE, spol.s r.o.
www.technology-garage.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Liberecká 713/102
Jablonec nad Nisou 466 01

servis@technology-garage.cz
+420 602 465 892


Najdete nás také zde:

ARES
captcha