Prodej domů i bytů, i jejich koupi bez starostí, zajistí CONSULT VK Litomyšl

S prodejem, koupí i pronájmem bytu či domu pomáhá realitní kancelář CONSULT VK Litomyšl s.r.o. od roku 1992. „Od té doby jsme získali bohaté zkušenosti v oboru, proto svým klientům můžeme nabídnout plnohodnotný realitní servis, díky kterému se nemusí o nic starat“, říká jednatel společnosti Vladimír Karlík.

Realitní kancelář - prodej bytů i domů

Prodej domů a bytů bez starostí

Nabízíme kompletní realitní služby tak, abyste se o nic nemuseli starat. Nákup i prodej bytů a domů zajistíme od samého počátku až po předání nemovitosti. Zprostředkujeme sepsání kupní smlouvy odborníkem a vypracování znaleckého posudku soudním znalcem. Pro kupujícího v naší realitní kanceláři sjednáme úvěr, nabízíme také pojištění nemovitosti.

Zajistíme prodej domů a vil


Svěřte prodej nemovitosti právě nám

Předností naší realitní kanceláře je profesionální a vstřícný přístup ke všem klientům. Naši vyškolení profesionální pracovníci Vám garantují kvalitu služeb, samozřejmostí je spolehlivé a diskrétní jednání. Zajistíme bezpečí pro Vaše finance při nákupu, prodeji nebo nájmu. Zárukou spolehlivosti je i to, že jako jediná realitní kancelář v celém regionu, je CONSULT VK Litomyšl certifikovaná Asociací realitních kanceláří ČR.

Další výhodou je, že zajistíme intenzivní reklamu ve všech dostupných médiích a umožníme tak Vaší nemovitosti účinnou publicitu. Inzerce se objevují minimálně na deseti realitních serverech, dále v realitních novinách i časopisech a na dalších místech. Můžeme proto garantovat vysokou účinnost prodeje.

Za své služby si účtujeme nízkou provizi v rozmezí 3 až 6 %, kterou platí pouze jedna strana. Při ceně nemovitosti nad milion korun a provizi 5 % nabízíme znalecký posudek a kupní smlouvu v ceně. Šetříme zkrátka nejen Váš čas, ale i peníze.

Postaráme se o prodej bytůVydáno 14.03.2016
624 Zhlédnutí
Topováno 07.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CONSULT VK Litomyšl, s.r.o., realitní a znalecká kancelář
WEBOVÁ STRÁNKA
CONSULT VK Litomyšl, s.r.o., realitní a znalecká kancelář
www.consultvk.cz
Adresa

Adresa

Smetanovo náměstí 120
Litomyšl 570 01

lorencova@consultvk.cz
+420 728 080 947


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha