Profesionální tisk a grafické služby na jednom místě

SV studio vám přináší kompletní zajištění profesionálního tisku, od grafického návrhu, až po jeho konečné zpracování. Ať už budete chtít vytisknout vizitky, plakát nebo knihu, zhotovíme pro vás originální grafický návrh, zpracujeme obraz i text, vybereme pro vás nejvhodnější technologii tisku a konečného zpracování.


Tisk brožur, plakátů i časopisů ve vysoké kvalitě

Vyžadujete výrobu a tisk reklamních či jiných tištěných materiálů v té nejvyšší kvalitě? SV studio pro vás vytiskne, na co si jen vzpomenete. Šibeniční termíny jsou pro nás výzva, takže můžete samozřejmě zapomenout na dlouhé dodací lhůty. Stačí si jen vybrat z velkého množství typů provedení formátu, vazby a tisku. Ať už se rozhodnete pro jednobarevný či plnobarevný tisk, vždy se od nás dočkáte té nejvyšší kvality za přijatelných cenových podmínek.

Vytvořit váš grafický návrh pro nás bude čest

Díky našim špičkově vybaveným pracovištím a zkušenému personálu vytváříme originální a kvalitní grafické návrhy včetně zlomu vizitek, letáků, časopisů a dalších materiálů. Poradíme si se všemi dostupnými obrazovými formáty, zajistíme předtiskovou přípravu i personifikaci.

Jaké typy tisků vám SV studio přináší? Osvit tiskových desek, digitální tisk i slepotisk

SV studio nabízí svým zákazníkům širokou škálu tiskových technologií. Osvit tiskových desek je vysoce moderní technologií pracující na principu plochého osvitu, což znamená, že je laserová hlava po dobu tisku plně fixovaná na jednom místě a naopak podložka pod ní se pohybuje.

Další tiskovou technologií je digitální tisk, který se velmi často používá při výrobě materiálů o malých nákladech. Rozdíl mezi digitálním tiskem a tiskem klasickým je takový, že digitální tisk přenáší informace z počítače přímo na papír a není tak potřeba vytvářet žádnou tiskovou desku. Různé brožury, plakáty a jiné tiskoviny tak vznikají již přímo ve velmi vysoké kvalitě. SW studio umí prostřednictvím digitálního tisku potisknout všechny speciální materiály, jako samolepky, speciální strukturované papíry i materiály z plastu. Pokud si vyberete laminaci tisku, samozřejmostí je lesklá varianta, matná varianta i kapsové lamino.

Skenování, vazba dokumentů, personifikace i direct mailing

Rovněž provádíme profesionální skenování a různá dokončující zpracování, jako je ražba, výsek, slepotisk, parciální UV lakování nebo řezání laserem. Samozřejmostí je široké spektrum nabízených druhů vazeb pro různé formáty, a to jak vazby plastové, kovové, vazby spirálové, tak i knižní vazby. To však není zdaleka vše, nabídka služeb SV studia je mnohem širší, jako například direct mailing.

Nechte si zdarma zpracovat kalkulaci na váš výrobek prostřednictvím jednoduchého formuláře na webu SV studia a uvidíte, že už nebudete chtít tisknout jinde!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.svstudio.cz

Vydáno 19.06.2014
212 Zhlédnutí
Topováno 03.08.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SV spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SV spol. s r.o.
www.svstudio.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Na Louži 1/947
Praha 10 - Vršovice 101 00

singerova@sv-studio.cz
+420 271 725 711


Najdete nás také zde:

ARES
captcha