Výroba a prodej kabelů a vodičů i pro nejnáročnější prostředí

Společnost Helukabel je předním výrobcem a prodejcem kabelů, vodičů, speciálních kabelů, techniky médií, kabelů pro větrné elektrárny, kabelů pro fotovoltaiku, kabelového příslušenství a také datové, síťové a sběrnicové techniky. A to v mezinárodním měřítku. Její kvalifikovaní pracovníci navrhují, vyrábí a dodávají kabely a vodiče pro nejrůznější obory a účely použití.


Firma Helukabel disponuje rozsáhlými skladovými zásobami s více než 33 000 druhy výrobků, díky čemuž pokrývají nejrozmanitější potřeby zákazníků v co nejkratších dodacích lhůtách.

Kabely a vodiče pro průmysl, dopravu i fotovoltaiku a média

V sortimentu najdete kabely a vodiče pro průmysl, pro infrastrukturu, datovou, síťovou a sběrnicovou techniku, speciální kabely, kabely opatřené kabelovou konfekcí, kabely pro větrné elektrárny, fotovoltaiku, spirálové kabely, lodní kabely, techniku médií a kabelové příslušenství.

Spolehlivé kabely a vodiče pro nejrůznější oblasti použití

Kabelové systémy Helukabel jsou maximálně spolehlivé, a proto vhodné i pro citlivou a propracovanou elektroniku. Tyto kabelové systémy si poradí s vysokým mechanickým namáháním a opakovanými pohyby v automatizaci. Stejně tak jsou ideální i pro automobilový průmysl, který vyžaduje vysoce flexibilní napájecí a datové kabely, jež zvládnou i mimořádné namáhání během výroby. Kabely Helukabel jsou také důležitou součástí solárních a větrných elektráren. Jsou spolehlivými produkty s vysokou úrovní výkonu a flexibility i v oblasti konstrukce strojů, užívají se i do techniky pro zábavu, divadlo a jeviště, v robotice, hutním průmyslu i dopravě a chemickém průmyslu.

Proč nakupovat kabely a vodiče od výrobce Helukabel?

Existuje hned několik pádných důvodů, proč si nechat vyrobit kabely a vodiče u Helukabelu a proč nakupovat právě u této společnosti. Vysoká kvalita jejich výrobků je i mezinárodně certifikovaná. V technologiích výroby jsou vždy o krok napřed oproti konkurenci, protože neustále investují do vlastního vývoje a výzkumu. Mají skutečně široký sortiment a téměř veškeré produkty mají skladem. Dodávají ve velmi krátkých termínech a mají tu nejmodernější logistiku, díky které se k vám váš nákup dostane vždy včas.

Společnost Helukabel vám také nabízí řešení šitá na míru a speciální kabely na přání zákazníka. Kabely a vodiče zvládají i ty nejnáročnější podmínky v mnoha oblastech průmyslu. Samozřejmostí je pak poradenství, technická podpora a síť servisních a prodejních míst po celém světě.

Spolupráce se společností Helukabel je stejná, jako její výrobky. Prvotřídní a bezchybná.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.helukabel.cz/

Vydáno 05.07.2014
375 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Helukabel CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Helukabel CZ s.r.o.
www.helukabel.com
Adresa

Adresa

Důl Max 39
Libušín 273 06

prodej@helukabel.cz
+420 312 672 620


Najdete nás také zde:

ARES
captcha