Zámečnické práce, výroba ocelových konstrukcí či prodej hutního materiálu

Naše společnost HSV zámečnictví Jičín byla založena již roku 1991 a zámečnické práce jsou naší hlavní činností již od počátku. V současné době sídlíme ve vlastním výrobním areálu ve městě Jičín a pracuje pro nás 5 pracovníků s bohatými a dlouholetými zkušenostmi v oboru.

zámečnické práce

Nejen zámečnické práce

Zámečnické práce však nejsou to jediné, co vám můžeme nabídnout - na naše zámečnictví se můžete obrátit i v případě, že sháníte technické plyny, hutní materiál či potřebujete nové ploty, brány či zábradlí. Neváhejte nás kontaktovat - ať už telefonicky či mailem, nebo osobně na adrese Poděbradova 125, Jičín.

Zámečnictví Jičín


Nabídka zámečnictví HSV

- zámečnické práce
- výroba ocelových konstrukcí
- výroba ocelových hal, opláštění ocelových hal
- prodej hutního materiálu
- ocelové profily, plechy
- ploty, brány, zábradlí, ocelové sloupky oplocení
- ocelové schody

Navštivte naše webové stránky, prohlédněte si ukázky našich prací nejen z oboru zámečnictví a udělejte si sami obrázek o tom, jakou kvalitu služeb v naší společnosti vám, našim zákazníkům, nabízíme.Vydáno 11.04.2016
234 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ocelové konstrukce pro budovy, haly a firemní objekty

Ocelové konstrukce pro budovy, haly a firemní objekty
Snadná a rychlá výstavba haly za přijatelné finanční ohodnocení? To je sen mnohých podnikatelů. Ovšem ten sen se vám může splnit a to díky firmě Zámečnictví HSV. Firma sídlí ve vlastním výrobním závodu v Jičíně. Zaměřuje se na práce především ve svém okolí jako je Nová Paka, Turnov, Hořice a další ...

Ohraničte svůj pozemek stylových plotem a zábradlím

Ohraničte svůj pozemek stylových plotem a zábradlím
Ukažte všem okolo, kdy začíná a kde končí váš pozemek. Žádná nemovitost se neobejde bez kvalitních plotů a zábradlí, které dokážou jasně určit, co je vaše, a kam nikdo bez vašeho svolení nesmí. HSV Zámečnictví vám vyrobí kvalitní ocelový plot na zakázku, čímž dodá vašemu pozemku na úplnosti.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý
WEBOVÁ STRÁNKA
Zámečnictví HSV
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Poděbradova 125
Jičín 506 01

hsvjc@tiscali.cz
+420 493 532 627


Najdete nás také zde:

ARES
captcha