Ocelové konstrukce pro budovy, haly a firemní objekty

Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý

Ocelové konstrukce pro budovy, haly a firemní objekty

Zámečnictví HSV
Jiří HlavatýZámečnické práce, výroba ocelových konstrukcí či prodej hutního materiálu

Naše společnost HSV zámečnictví Jičín byla založena již roku 1991 a zámečnické práce jsou naší hlavní činností již od počátku. V současné době sídlíme ve vlastním výrobním areálu ve městě Jičín a pracuje pro nás 5 pracovníků s bohatými a dlouholetými zkušenostmi v oboru.

zámečnické práce

Nejen zámečnické práce

Zámečnické práce však nejsou to jediné, co vám můžeme nabídnout - na naše zámečnictví se můžete obrátit i v případě, že sháníte technické plyny, hutní materiál či potřebujete nové ploty, brány či zábradlí. Neváhejte nás kontaktovat - ať už telefonicky či mailem, nebo osobně na adrese Poděbradova 125, Jičín.

Zámečnictví Jičín


Nabídka zámečnictví HSV

- zámečnické práce
- výroba ocelových konstrukcí
- výroba ocelových hal, opláštění ocelových hal
- prodej hutního materiálu
- ocelové profily, plechy
- ploty, brány, zábradlí, ocelové sloupky oplocení
- ocelové schody

Navštivte naše webové stránky, prohlédněte si ukázky našich prací nejen z oboru zámečnictví a udělejte si sami obrázek o tom, jakou kvalitu služeb v naší společnosti vám, našim zákazníkům, nabízíme.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Ocelové konstrukce pro budovy, haly a firemní objekty

Ocelové konstrukce pro budovy, haly a firemní objekty

Snadná a rychlá výstavba haly za přijatelné finanční ohodnocení? To je sen mnohých podnikatelů. Ovšem ten sen se vám může splnit a to díky firmě Zámečnictví HSV. Firma sídlí ve vlastním výrobním závodu v Jičíně. Zaměřuje se na práce především ve svém okolí jako je Nová Paka, Turnov, Hořice a další místa.

Vydáno 21.03.2018
Ohraničte svůj pozemek stylových plotem a zábradlím

Ohraničte svůj pozemek stylových plotem a zábradlím

Ukažte všem okolo, kdy začíná a kde končí váš pozemek. Žádná nemovitost se neobejde bez kvalitních plotů a zábradlí, které dokážou jasně určit, co je vaše, a kam nikdo bez vašeho svolení nesmí. HSV Zámečnictví vám vyrobí kvalitní ocelový plot na zakázku, čímž dodá vašemu pozemku na úplnosti.

Vydáno 11.04.2017Vydáno 11.04.2016
216 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2019