Lukas trade s.r.o.
Kovošrot Dvůr KrálovéVýkup železa za příznivé ceny nabízí Kovošrot Dvůr Králové

Výkup železa a jiných druhotných surovin, jako jsou barevné kovy, papíry a plasty, ekologická likvidace autovraků, demontáž technologických celků a výkup nepotřebných skladových zásob. To jsou činnosti, kterými se zabývá česká firma Kovošrot Dvůr Králové Lukas Trade, s.r.o. Zastavte se u nás, zbavte se zde výhodně nepotřebného a my vám za to ještě zaplatíme.

výkup železa

Výkup železa aneb vyměňte staré železo za peníze

Máte doma staré harampádí, kterého byste se rádi zbavili? Obraťte se na nás. Za příznivé ceny nabízíme výkup železa od firem i soukromých osob. Vykupujeme železo, šrot, veškeré kovy včetně barevných, jako jsou nerez, měď, hliník, mosaz, zinek, bronz a olovo, dále také špony a zlomky z těchto kovů nebo třeba papír.


Kovošrot – likvidace kovového odpadu

Potřebujete zajistit likvidaci většího množství odpadu? Ani to pro nás není problém. Zajistíme naložení a odvoz odpadu naší technikou, vy se nemusíte o nic starat. Demontujeme, odvezeme a zlikvidujeme také zastaralé technologie a větší technologické celky, jako jsou kovové konstrukce v zemědělství, jeřáby, mostní konstrukce a další strojní zařízení. Likvidaci provádíme včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu.

Kovošrot Dvůr Králové nabízí různé služby


Zajistíme svoz odpadu i likvidaci autovraku

Pro svoz odpadu používáme speciálně upravené nákladní automobily, které disponují hydraulickou rukou, kontejnery různých druhů a objemů, včetně popelářského vozu na separovaný odpad. Nabízíme rovněž bezplatné zapůjčení kontejnerů. Zabýváme se také recyklací odpadů z kovu, papíru, plastu, skla a bioodpadů.

Kovošrot Dvůr Králové je tu také pro všechny, kteří se potřebují zbavit starého a nepotřebného automobilu. Vykupujeme a ekologicky likvidujeme automobily a autovraky, nepojízdný autovrak sami odvezeme a vystavíme vám protokol o převzetí vraku k ekologické likvidaci.

Výkup železaVíce informací naleznete na našich stránkách  https://slovany.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Ekologická likvidace autovraků

Ekologická likvidace autovraků

Naše firma Lukas trade s.r.o., zajistí výkup kovů, likvidaci autovraků i recyklaci odpadů. Zbavte se přebytečného odpadu a kontaktujte naši firmu. Svoz odpadu zajišťujeme na vlastní náklady. Pokud byste spíše potřebovali zvolit likvidaci vašeho starého automobilu, pak neváhejte a využijte našich ekologických služeb. A kde nás najdete? Jedná se o Dvůr Králové nad Labem.

Vydáno 16.04.2018Vydáno 13.04.2016
578 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2017