Nejrůznější sáčky a obaly zajišťující trvanlivost potravin

Sháníte sáčky a obaly na své výrobky? Široký výběr obalů, sáčků a tašek vynikající kvality nabízí naše společnost OBALIA, s.r.o.. Na českém trhu působíme od roku 1993, vyrábíme a dodáváme nejrůznější obaly za příznivé ceny a rádi vám pomůžeme vybrat ten vhodný pro zabalení vašich produktů. Obaly i sáčky dodáme v termínu dle vašeho požadavku.

sáčky a obaly

Široký sortiment sáčků i tašek

Vyrábíme sáčky všech velikostí, z různých druhů materiálů a s potiskem i bez potisku. V našem širokém spektru výrobků najdete sáčky různých druhů, například vakuové sáčky, sáčky z bublinkové fólie, s otvory a další. Pořídíte u nás také zipové sáčky z různých druhů materiálů, s barevným potiskem nebo bez něj. V nabídce máme tašky v mnoha barevných provedeních a v několika velikostech, s potiskem i bez něj. U všech výrobků přizpůsobíme rozměry i sílu materiálu přání zákazníka.

Obaly se zip uzávěrem


DOYPACK sáčky zajistí trvanlivost potravin

Novinkou v naší nabídce jsou DOYPACK sáčky na potraviny z vícevrstvých materiálů, které zabezpečují trvanlivost potravin i jiných výrobků. Obaly typu DOYPACK se vyrábějí v několika velikostech a z různě vrstvených materiálů se zipovým uzávěrem.

Sáčky DOYPACK u nás najdete v několika provedeních. Obaly s ALU fólií poskytují vysokou kvalitu a ochrání vaše výrobky před světlem. Vhodné jsou například na balení mleté kávy, sušených bílkovinových výrobků a výrobků s dlouhou záruční dobou.

DOYPACK sáčky s ALU fólií


DOYPACK sáčky mají různá využití

DOYPACK sáčky s vnitřní fólií jsou neprodyšné, hnědý papír na obalu dodává sáčku přírodní charakter a okénkem je vidět obsah sáčku. Díky oválnému dnu jsou tyto obaly stabilní. Sáček je opatřen uzávěrem na zip a je proto vhodný na výrobky, které se nespotřebují najednou.

Nabízíme také DOYPACK sáčky transparentní, které jsou velmi pevné. Jejich oválné dno jim zajišťuje stabilitu. Hodí se pro balení nejen suchých výrobků, ale i tekutin a olejů.

Transparentní DOYPACK sáčky


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.obalia.cz/index.html

Vydáno 15.04.2016
1065 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní přepravní sáčky různých druhů a velikostí

Kvalitní přepravní sáčky různých druhů a velikostí
Přepravní sáčky, tašky a obaly patří k sortimentu, který má na trhu vysokou oblibu a patří k žádaným výrobkům nejen domácností, ale také malých či velkých firem. Proto jejich široké portfolio uvítá řada maloodběratelů i velkoodběratelů pro svoje firemní a obchodní účely. O výrobu a následný prodej ...

Speciální výroba obalů, sáčků, tašek a mnoho dalšího

Speciální výroba obalů, sáčků, tašek a mnoho dalšího
Produkty, jakými jsou obalové materiály a výrobky přímo na přání zákazníka, to je naše přednost. Novinkou jsou vícevrstevné sáčky, které se dají použít v potravinářství, abyste ochránili kvalitu výrobku, ale také v jakémkoliv jiném odvětví. Některé druhy se přímo hodí pro maloobchodníky, kteří se ...
PODSTRÁNKY

Zipové sáčky

Zipové sáčky
Zakázková výroba zipových sáčků a tašek s potiskem i bez potisku

Tašky s potiskem i bez

Tašky s potiskem i bez
Reklamní tašky z různých materiálů, barev a velikostí, tašky s potiskem i bez

Doypacky

Doypacky
DOYPACKY – sáčky z vícevrstvých materiálů k balení suchých výrobků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OBALIA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OBALIA, s.r.o.
obalia.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 4673/1D
Prostějov 796 01

info@obalia.cz
+420 776 677 298


Najdete nás také zde:

ARES
captcha