JM - KOVY s.r.o.
Kovošrot BruntálVýkup barevných kovů a železa u Laderman za výhodné ceny!

Laderman nabízí nejen komplexní služby v oblasti výkupu kovového odpadu a jeho ekologického zpracování, ale i pronájem kontejnerů pro ekologickou likvidaci odpadu, prodej starého hutního materiálu, demontáže a odkup konstrukčních celků a technický servis v oblasti údržby a oprav strojů, kontejnerů apod.

Výkup kovového odpadu Laderman

Kovošrot šetří přírodu i peněženku

Výkup barevných kovů a železa a zpracování kovového odpadu eliminuje nutnost těžby nerostných surovin, a je tedy šetrným prostředkem k ochraně životního prostředí. Podporováním výkupu kovů ušetříte nejen peníze, ale i naši planetu. Veškerý kovový odpad je v kovošrotu tříděn a připravován na použití v další výrobě v hutích a slévárnách.


Výkup kovového odpadu zahrnuje:

- Výkup barevných kovů (mědi, hliníku, bronzu, mosazi, zinku, cínu, olova, nerezu aj.): Při těžbě barevných kovů dochází k velké zátěži pro životní prostředí, proto je jejich recyklace velmi důležitá v boji proti zbytečnému ničení planety.

- Výkup železa a železného odpadu: Těžba železné rudy je stejně jako u barevných kovů náročná na energetické zdroje, je tedy další opakované zpracování železa velkou podporou ochrany přírody.

- Výkup katalyzátorů: Cena za kompletní a poškozené katalyzátory se odvíjí od aktuálních cen vzácných kovů na trhu.

- Výkup baterií: Autobaterie, akumulátory, akubaterie apod. vykupujeme za velmi příznivé ceny.

- Výkup dalšího elektroodpadu: Staré nefunkční elektrospotřebiče, kancelářská technika a jiný elektrošrot jsou demontovány na jednotlivé materiály, zpracovány na druhotné suroviny a následně recyklovány.

- Výkup technického stříbra: Cena technického stříbra je stanovena dle jeho ryzosti a aktuální ceny na světových trzích.


Další služby společnosti Laderman, s.r.o.

- Komplexní likvidace technologických celků: Provádíme demontáž a odkup všech vnitřních a vnějších konstrukčních celků z velkých i menších výrobních prostor.

- Technický servis: Zajištění údržby a oprav výrobních a manipulačních strojů, drapáků, kontejnerů a další techniky.

- Prodej stavebnin za výhodné ceny: Zabýváme se i prodejem, dopravou a poradenstvím v oboru stavebních materiálů.


Nově bazar online!

Společnost Laderman, s.r.o. nově provozuje také on-line bazar stavebních materiálů, bytového zařízení, solárních panelů, nářadí, autodílů, elektroinstalací a dalšího příslušenství pro byt, dům i zahradu. Veškerou aktuální nabídku stavebního bazaru najdete na webových stránkách.

Kontaktní osoba: Nikola Zwardoňová
Tel: +420 601 371 456

Služeb kovošrotu můžete využít na provozovnách v Moravském Berouně, Ostravě-Michálkovicích a Branticích. Více informací naleznete na webových stránkách http://laderman.cz/

Napište nám

Vydáno 13.02.2013
2427 Zhlédnutí
Topováno 07.08.2019