JM - KOVY s.r.o.
Kovošrot BruntálVýkup barevných kovů a železa u Laderman za výhodné ceny!

Laderman nabízí nejen komplexní služby v oblasti výkupu kovového odpadu a jeho ekologického zpracování, ale i pronájem kontejnerů pro ekologickou likvidaci odpadu, prodej starého hutního materiálu, demontáže a odkup konstrukčních celků a technický servis v oblasti údržby a oprav strojů, kontejnerů apod.

Výkup kovového odpadu Laderman

Kovošrot šetří přírodu i peněženku

Výkup barevných kovů a železa a zpracování kovového odpadu eliminuje nutnost těžby nerostných surovin, a je tedy šetrným prostředkem k ochraně životního prostředí. Podporováním výkupu kovů ušetříte nejen peníze, ale i naši planetu. Veškerý kovový odpad je v kovošrotu tříděn a připravován na použití v další výrobě v hutích a slévárnách.


Výkup kovového odpadu zahrnuje:

- Výkup barevných kovů (mědi, hliníku, bronzu, mosazi, zinku, cínu, olova, nerezu aj.): Při těžbě barevných kovů dochází k velké zátěži pro životní prostředí, proto je jejich recyklace velmi důležitá v boji proti zbytečnému ničení planety.

- Výkup železa a železného odpadu: Těžba železné rudy je stejně jako u barevných kovů náročná na energetické zdroje, je tedy další opakované zpracování železa velkou podporou ochrany přírody.

- Výkup katalyzátorů: Cena za kompletní a poškozené katalyzátory se odvíjí od aktuálních cen vzácných kovů na trhu.

- Výkup baterií: Autobaterie, akumulátory, akubaterie apod. vykupujeme za velmi příznivé ceny.

- Výkup dalšího elektroodpadu: Staré nefunkční elektrospotřebiče, kancelářská technika a jiný elektrošrot jsou demontovány na jednotlivé materiály, zpracovány na druhotné suroviny a následně recyklovány.

- Výkup technického stříbra: Cena technického stříbra je stanovena dle jeho ryzosti a aktuální ceny na světových trzích.


Další služby společnosti Laderman, s.r.o.

- Komplexní likvidace technologických celků: Provádíme demontáž a odkup všech vnitřních a vnějších konstrukčních celků z velkých i menších výrobních prostor.

- Technický servis: Zajištění údržby a oprav výrobních a manipulačních strojů, drapáků, kontejnerů a další techniky.

- Prodej stavebnin za výhodné ceny: Zabýváme se i prodejem, dopravou a poradenstvím v oboru stavebních materiálů.


Nově bazar online!

Společnost Laderman, s.r.o. nově provozuje také on-line bazar stavebních materiálů, bytového zařízení, solárních panelů, nářadí, autodílů, elektroinstalací a dalšího příslušenství pro byt, dům i zahradu. Veškerou aktuální nabídku stavebního bazaru najdete na webových stránkách.

Kontaktní osoba: Nikola Zwardoňová
Tel: +420 601 371 456

Služeb kovošrotu můžete využít na provozovnách v Moravském Berouně, Ostravě-Michálkovicích a Branticích. Více informací naleznete na webových stránkách http://laderman.cz/

Napište nám
FIREMNÍ ČLÁNKY


Ekologická likvidace vozidel a strojů

Ekologická likvidace vozidel a strojů

Vážení čtenáři, jistě jste se už setkali s tím, že se vám v garáži schovává autíčko již bez technické kontroly, značky máte uloženy v depozitu nebo se technická kontrola blíží ke konci platnosti. Oprava by stála více, než je hodnota vozidla, platíte za něj povinné ručení, které není zrovna nejlevnější… Platit jen za to, že nám auto stojí před domem nebo v garáži? Co v takovém případě??? Poradíme Vám a jsme zde pro Vás. Firma Laderman s.r.o. získala nově od října 2013 licenci k provozování služeb ekologické likvidace vozidel.

Vydáno 07.05.2014Vydáno 13.02.2013
2479 Zhlédnutí
Topováno 07.08.2019