Výroba a prodej svařovaných ocelových tenkostěnných profilů a trubek

Společnost ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. patří v současné době mezi nejvýznamnější výrobce a prodejce podélně svařovaných ocelových tenkostěnných profilů a trubek a tenkostěnných otevřených profilů. Na trhu působí již od roku 1918, přičemž současnou právní formu má od roku 1993. Výroba je realizována ve dvou hlavních divizích společnosti – SBU Mechanical a SBU Automotive.

ocelové trubky

SBU Mechanical

SBU Mechanical je strategickou obchodní jednotkou, spadající pod zmíněnou společnost ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. Specializuje se na výrobu trubek a svařovaných dutých profilů. Výrobky z divize Mechanical jsou určené především pro odvětví průmyslu, strojírenství, stavebnictví a zemědělství.


Výroba trubek

Jednou z hlavních oblastí činnosti je výroba trubek. Firma vyrábí trubky, svařované a redukované za tepla. Díky redukci tepla se kvalita svařovaných trubek vyrovnává kvalitě trubek bezešvých. Kvalitní trubky tohoto typu se používají ve stavebnictví pro rozvody plynu i vody. Výjimkou však není ani výroba trubek pro požární rozvody či trubky pro instalatéry.

Společnost vyrábí také trubky, které slouží ke konstrukčním účelům, zejména lešenářské trubky. Ty se svařují na válcovacích linkách. Společnost také provádí úpravy konců trubek různými technologickými postupy. Kromě závitování a frézovaní využívá také moderní systém „Victaulic“, který funguje na principu drážkování. Jde o nejvýhodnější spojovací systém na trhu.

Výroba trubek a profilů pro stavebnictví a konstrukční účely


Výroba profilů

Důležitou oblastí činnosti je výroba profilů. Společnost se zabývá výrobou celé řady typů, díky čemuž nabízí pestrý výběr z desítek až stovek různých profilů, včetně speciálních a atypických. V nabídce naleznete zavřené profily, kvadrát či obdélník. Tyto profily nachází své uplatnění ve stavebnictví, používají se také pro rámy strojů, konstrukce, výrobu kovových palet a pro nejrůznější konstrukční účely.

Výroba kalibrovaných trubek pro automobilový průmysl


SBU Automotive

Druhou divizí společnosti je SBU Automotive, která se specializuje na výrobu přesných kalibrovaných a tažených trubek a profilů pro automobilový průmysl. Produkty jsou vyráběny s maximální přesností a s dodržením velmi přísných norem. Kromě tažených trubek a profilů jsou důležitou oblastí výroby trubky, svařované podélně a za studena.


Výrobky z divize SBU Automotive můžete najít v nejrůznějších částech automobilů. Používají se pro rámy sedaček a opěrek, pro části výztuh karoserie, sloupky řízení i rozvody médií v automobilech. Trubky a profily z tohoto výrobního profilu se však také používají v nábytkářském průmyslu, a to pro rámy nábytku od stolů či židlí až po skříně.

Společnost ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. se tak pyšní rozsáhlým portfoliem trubek a profilů, které vynikají svou vysokou kvalitou a nachází uplatnění v nejrůznějších odvětvích.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jakl.cz

Vydáno 04.05.2016
1350 Zhlédnutí
Topováno 06.05.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tenkostěnné profily a ocelové svařované trubky od výrobce světové úrovně

Tenkostěnné profily a ocelové svařované trubky od výrobce světové úrovně
Ocelové trubky svařované pro rozvody plynu i vody, trubky pro požární rozvody, lešenářské trubky, tenkostěnné profily otevřené i zavřené. To vše vyrábí a prodává firma ArcelorMittal Tubular Products Karviná. Významem, tradicí a zkušenostmi nemá v České republice konkurenci – na trhu působí už od ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s
WEBOVÁ STRÁNKA
ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s
www.jakl.cz
Adresa

Adresa

Rudé armády 471
Karviná – Hranice 733 01

radek.kurnik@arcelormittal.com
+420 725 650 168


Najdete nás také zde:

ARES
captcha