ZAKO Turčín, spol. s r.o.
Svařovací robot IGM 477-S spojí dva materiály kvalitně a trvale

Robotické svařování umožňuje vytvoření spojů tak pevných a trvalých, že je nic nerozdělí. Společnost ZAKO Turčín nově disponuje strojem, který svařování činí kvalitnějším i pečlivějším, a sice novým svařovacím robotem. Tento svařovací robot IGM 477-S má spoustu předností a výhod. Robotické svařování je rychlejší, ekonomičtější i variabilnější.

Svařovací robot IGM 477-S umožní kvalitnější a pečlivější svařování.

Nový sedmiosý svařovací robot IGM 477-S

Firma ZAKO Turčín obohatila své strojní vybavení o novinku, kterou je CNC svařovací robot. Ten je nejen rychlejší, ale má i lepší dosah než řada jiných strojů zajišťujících robotické svařování. Vytváří takové termodynamické podmínky, které umožňují vznik pevných meziatomárních vazeb. Svařovat je možné kovy i nekovové materiály, materiály stejných i různých vlastností.

Nejen robotické svařování


Robotické svařování eliminuje chyby

Díky robotickému svařování je možné zvýšení postupové rychlosti svařování až o 30%. Svařování probíhá tedy rychleji, než když je závislé na člověku. Na toho totiž působí únava, klesá soustředěnost a může dojít k chybám a nepřesnostem. Svařovací robot IGM 477 je však extrémně přesný (přesnost až na 0,08 mm), spolehlivý a svoji práci koná stále stejně kvalitně dle zadaného programu. Robotické svařování tedy eliminuje chyby ve svárech.


Robotické svařování přináší řadu výhod

Díky neúnavnému a přesnému robotovi je svařování spolehlivější a přesnější. Svařovací robot má následující výhody: - zvyšuje flexibilitu, variabilita, kvalitu, spolehlivost a efektivitu svařování - vyšší rychlost cyklů a zkrácení výrobních prostojů - ekonomický přínos - stálá a opakovatelná přesnost - méně odpadního materiálu - vyšší produktivita práce

Robotické svařování i další zámečnické práce

Vydáno 04.05.2016
168 Zhlédnutí
Topováno 02.07.2018