Třífázové a jednofázové odrušovací filtry, výroba a vývoj -  možnost výroby filtrů na míru

SKYBERGTECH s.r.o. EMC, EMF

Třífázové a jednofázové odrušovací filtry, výroba a vývoj - možnost výroby filtrů na míru

SKYBERGTECH s.r.o.
EMC, EMFSkybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.

SKYBERGTECH

Kompletní služby v oboru EMC

Elektromagnetická kompatibilita, známá též pod zkratkou EMC je oborem, který se řeší v řadě různých odvětví. Služby od Skybergtech tak mohou využít zákazníci z oboru průmyslové výroby a výroby strojů, energetiky i infrastruktury, spolupracujeme ale také s bezpečnostními složkami po celém světě, ale i s organizacemi, které se zabývají výzkumem paranormálních jevů. Jsme schopni vyrobit mimo jiné:

- Autotransformátory
- Vinuté díly na zakázku
- Umělé sítě (LISN) a příslušenství pro EMC
- AC/DC měniče s galvanickým oddělením
- Výkonné moduly pro nabíjecí stanice
- Standardní odrušovací filtry
- Tempest filtry
- Sinusové a dU/dt filtry
- Síťové a motorové tlumivky
- Vysokofrekvenční transformátory

Elektromagnetická kompatibilita


Měření EMC včetně odborného poradenství

Naším oborem je ale také měření EMC. Posoudíme funkceschopnost elektrických zařízení a odhalíme příčiny rušení a nesprávného chování systémů. V případě, že odhalíme problémy, pak také nabízíme technickou pomoc a odborné konzultace z pohledu EMC. Ať už potřebujete najít příčinu problému nebo chcete pomoci navrhnout skutečně fungující systém EMC, jsme tu pro vás.

Měření EMC pomůže odhalit problémy systému
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.

Vydáno 20.11.2014Vydáno 04.05.2016
116 Zhlédnutí
Topováno 08.06.2020