Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

Auditorské a certifikační služby z oblastí oblasti techniky, bezpečnosti, životního prostředí a zdraví pro Vás zajistí společnost DEKRA Certification - přední světový poskytovatel těchto služeb. Její zkušenosti se vztahují na systémy řízení, jakož i testování a inspekci. Dále nabízí personální certifikace, rozvojové programy a specializovaná školení.

Audity a certifikace DEKRA a.s.

Audity a certifikace od silného partnera

Výhodou spolupráce se silnou certifikační a auditorskou společností, je možnost získat celou řadu služeb z jednoho zdroje. Ve společnosti DEKRA Certification se nikdy nedívají na potřeby klientů izolovaně, ale vždy v širším kontextu. Jako nezávislá společnost s akreditovanými odbornými znalostmi a více než devíti desítkami let zkušeností, Vám může pomoci systematicky rozvíjet a zlepšovat kvalitu a spolehlivost v celé organizaci. Audity i certifikace jsou prováděny s dodržením silného závazku k bezpečnosti, udržitelnosti, ke kvalitě a lidským zdrojům.


Nezávislé certifikace dle norem

Primární náplní činnosti DEKRA Certification poskytování nezávislé certifikace. Tyto služby umožňují zákazníkům přicházet na trh s produkty a službami, které se vyznačují vysokou mírou bezpečnosti, kvality a spolehlivosti. Tím si mohou zajistit konkurenceschopnost svých produktů a služeb, a to jak na lokálních, tak i na světových trzích.


Souhrn poskytovaných služeb je skutečně široký, posuďte sami

Certifikaci systémů:
- ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
- ISO 50001
- ISO/TS 16949, EN 9100, IRIS
- GMP+, HACCP, ISO 22000, BRC/ IFS
- REDcert/ ISCC
- ISO 27001, ISO/CEI 20000, ISO 22301
- SCC/SCP

Školení:
- Revize norem
- Školení interních auditorů
- Náklady na kvalitu, management rizik a další….

Specifické činnosti:
- Technical due diligence.

Poskytované služby nejen v oblasti certifikace a auditů


Žádost o nabídku služeb

S globálním zastoupením, s více než 1000 zaměstnanci a 300 partnery ve více než 25 zemích je DEKRA Certification všude tam, kde ji potřebujete.
Pokud chcete také vy silného partnera na certifikace Vašich systémů řízení, s podporu po celém světě, obraťte se na DEKRA Certification se žádostí o nabídku služeb!

Žádost o nabídku služeb


Více informací naleznete na našich stránkách  https://dekra.cz/audity-certifikace-systemu/certifikace-systemu-managementu/

Vydáno 25.05.2016
437 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Školení personálu a certifikace podle normy SCC/SCP

Školení personálu a certifikace podle normy SCC/SCP
Certifikát bezpečnosti SCC/SCP je velmi důležitý především pro dodavatele, působící v oblastech petrochemie, dopravy, infrastruktury či dodávek technologických celků. Spolupracujete-li s investory z Holandska a německy hovořících zemí, tuto certifikaci budete s největší pravděpodobností potřebovat.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu
WEBOVÁ STRÁNKA
DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu
dekra.cz
Adresa

Adresa

Türkova 1001/9
Praha 4 - Chodov 149 00

hotline.cz@dekra.com
+420 602 619 427


Najdete nás také zde:

ARES
captcha