Výroba, prodej a eshop pracovní obuvi na míru

HYDROSPOR spol.s r.o.

Výroba, prodej a eshop pracovní obuvi na míru

HYDROSPOR spol.s r.o.
Kvalitní ochranné pomůcky a pracovní oděvy od Hydrospor Ostrava

Hledáte kvalitní pracovní oděvy a pomůcky pro vaši firmu? Osobní ochranné pracovní pomůcky (OOPP) pro Moravskoslezský kraj vyrábí a dodává firma Hydrospor spol. s.r.o.. Najdete u nás maximálně funkční a odolné pracovní oděvy a další pomůcky za příznivou cenu. Navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu v Ostravě a vyberte si z široké nabídky oděvů, obuvi, rukavic, ochranných prostředků a doplňků.

Kvalitní osobní ochranné pracovní pomůcky dodává firma Hydrospor.

Nabízíme široký sortiment pracovních oděvů

Vyrábíme a prodáváme skutečně kvalitní pracovní a ochranné pomůcky. Přizpůsobíme se přání zákazníka a dle jeho požadavků vyrobíme jakýkoliv druh oděvu. Potřebujete bundy, kalhoty, montérky, montérkové blůzy, mikiny či vesty? Najdete u nás ale také pracovní trička, košile a polokošile. Nabízíme výstražné a nepromokavé pracovní oděvy.

Pracovní oděvy můžeme na vaše přání doplnit logem firmy, které provádíme sítotiskem, výšivkou nebo vločkovým tiskem. Dle požadavků opatříme oděvy také nehořlavou, krátkodobou nebo dlouhodobou, voděodpudivou i protiprašnou úpravou.

Pracovní oděvy a ochranné pomůcky


Ochranné pomůcky zajistí bezpečnost při práci

Součástí našeho sortimentu jsou dále čepice, zástěry nebo pracovní obuv. Nabízíme také osobní ochranné pracovní pomůcky. Vyberte si svářečské brýle, štíty a kukly, které ochrání váš zrak, nebo třeba ucpávky a sluchátka na ochranu sluchu při práci. Najdete u nás také ochranné přilby, tělové postroje, lana a karabiny, respirátory, filtry, masky a další.

Námi nabízené OOPP plně vyhovují požadavkům bezpečnostních norem. Místo levné kvantity se soustředíme na skutečnou kvalitu tak, aby naše pracovní oděvy a ochranné pomůcky zajistily bezpečnost vašich zaměstnanců při práci.

Nejen OOPP

Vydáno 14.06.2016
280 Zhlédnutí
Topováno 15.01.2020

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy – bundy, trička, mikiny, kalhoty, výstražné a nepromokavé oděvy

Pracovní obuv

Pracovní obuv

Zimní pracovní boty, pracovní obuv kotníková, holeňová, polobotky, outdoorová obuv

Ochranné pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky pro sluch, zrak, dýchací cesty, práci ve výškách