Kvalitní ochranné pomůcky a pracovní oděvy od Hydrospor Ostrava

HYDROSPOR spol.s r.o.

Kvalitní ochranné pomůcky a pracovní oděvy od Hydrospor Ostrava

HYDROSPOR spol.s r.o.
Kvalitní ochranné pomůcky a pracovní oděvy od Hydrospor Ostrava

Hledáte kvalitní pracovní oděvy a pomůcky pro vaši firmu? Osobní ochranné pracovní pomůcky (OOPP) pro Moravskoslezský kraj vyrábí a dodává firma Hydrospor spol. s.r.o.. Najdete u nás maximálně funkční a odolné pracovní oděvy a další pomůcky za příznivou cenu. Navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu v Ostravě a vyberte si z široké nabídky oděvů, obuvi, rukavic, ochranných prostředků a doplňků.

Kvalitní osobní ochranné pracovní pomůcky dodává firma Hydrospor.

Nabízíme široký sortiment pracovních oděvů

Vyrábíme a prodáváme skutečně kvalitní pracovní a ochranné pomůcky. Přizpůsobíme se přání zákazníka a dle jeho požadavků vyrobíme jakýkoliv druh oděvu. Potřebujete bundy, kalhoty, montérky, montérkové blůzy, mikiny či vesty? Najdete u nás ale také pracovní trička, košile a polokošile. Nabízíme výstražné a nepromokavé pracovní oděvy.

Pracovní oděvy můžeme na vaše přání doplnit logem firmy, které provádíme sítotiskem, výšivkou nebo vločkovým tiskem. Dle požadavků opatříme oděvy také nehořlavou, krátkodobou nebo dlouhodobou, voděodpudivou i protiprašnou úpravou.

Pracovní oděvy a ochranné pomůcky


Ochranné pomůcky zajistí bezpečnost při práci

Součástí našeho sortimentu jsou dále čepice, zástěry nebo pracovní obuv. Nabízíme také osobní ochranné pracovní pomůcky. Vyberte si svářečské brýle, štíty a kukly, které ochrání váš zrak, nebo třeba ucpávky a sluchátka na ochranu sluchu při práci. Najdete u nás také ochranné přilby, tělové postroje, lana a karabiny, respirátory, filtry, masky a další.

Námi nabízené OOPP plně vyhovují požadavkům bezpečnostních norem. Místo levné kvantity se soustředíme na skutečnou kvalitu tak, aby naše pracovní oděvy a ochranné pomůcky zajistily bezpečnost vašich zaměstnanců při práci.

Nejen OOPP

Vydáno 14.06.2016
221 Zhlédnutí
Topováno 15.01.2020

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy – bundy, trička, mikiny, kalhoty, výstražné a nepromokavé oděvy

Pracovní obuv

Pracovní obuv

Zimní pracovní boty, pracovní obuv kotníková, holeňová, polobotky, outdoorová obuv