Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Stavos Stavba a.s. Ostrava

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Projekt Hruškový sad – výstavba a nabídka řadových domů v Ostravě

Hruškový sad je rozsáhlý projekt obytného souboru, na kterém se pracuje již od roku 2000. První obyvatelé se do svých domů nastěhovali v roce 2007. V současné době patří projekt mezi nejlépe hodnocené rezidenční koncepty v Ostravě a okolí. Projekt je realizován stavební firmou STAVOS STAVBA a.s. s mnohaletou tradicí. Jeho úspěch a spokojenost klientů spočívá také v tom, že naprostá většina stavebních prací je uskutečněna vlastními zaměstnanci, nikoliv najatými subdodavateli, jak dnes bývá běžnou praxí.

Hrušková sad, Ostrava

Přes 40 spokojených rodin

Hruškový sad se nachází ve vyhledávané lokalitě Slezská Ostrava nedaleko centra města, ovšem v sousedství zeleně ve venkovském duchu. Prodeje rodinných domů využilo již více než 40 spokojených rodin převážně s dětmi, které oceňují skvělou dostupnost do centra, ale také dispozici všech základních služeb a institucí. Ve vzdálenosti do 500 metrů se nachází základní škola, gymnázium, supermarket, knihovna, lékař nebo pošta.

Během několika let prošel projekt různými etapami, které reagovaly na měnící se situaci na trhu. V současnosti si zájemce o řadový dům v Ostravě vybere z několika odlišných staveb, lišících se tvarem i prostorem. V rámci výstavby rodinných domů jsou dnes k dispozici řadové domy malé, střední i velké s jednogaráží či dvougaráží.

Prodej rodinných domů v Ostravě za cenu bytu


Výstavba rodinných domů s důrazem na kvalitu

Cílem projektu Hruškový sad je nabídnout zájemcům o bydlení v Ostravě kvalitní bydlení v řadovém domu za cenu bytu. Firma STAVOS STAVBA a.s., která celý projekt zajišťuje, klade velký důraz na dodržování stavebních postupů na vysoké úrovni a využívání špičkových materiálů.

Naprostou většinu prací na stavbě vykonávají kmenoví zaměstnanci společnosti a nikoliv najatí subdodavatelé. Díky tomu je možná maximálně jednoduchá a rychlá komunikace s každým klientem. Stejně tak lze snadno reagovat na měnící se požadavky klientů a vyhovět specifickým přáním a individuálním potřebám. Společnost je schopna a ochotna plnit nestandardní přání zájemců a realizovat i netradiční stavební řešení.

Přes 25 let zkušeností v oblasti výstavby a rekonstrukce budov různého charakteru


STAVOS STAVBA a.s. – spolehlivý regionální dodavatel staveb

Výstavbu rodinných domů ve Slezské Ostravě zajišťuje již několikrát zmiňovaná společnost STAVOS STAVBA a.s., působící na trhu již od roku 1991. Během mnohaletého působení na trhu se vyprofilovala jako spolehlivý regionální dodavatel staveb, zaměřující se na výstavbu a rekonstrukce budov, a to včetně budov historických. Prodej rodinných domů v Ostravě v rámci projektu Hruškový sad je tak jen jednou z mnoha uskutečňovaných úspěšných projektů této společnosti.

Pokud hledáte cenově dostupný řadový dům v Ostravě, bydlení v Hruškovém sadu je ideální volbou. Výstavba rodinných domů pod taktovkou firmy STAVOS STAVBA a.s. je zárukou spokojeného bydlení. Máte-li specifické požadavky či přání, těžko budete hledat dodavatele s větší ochotou je splnit.

Právě probíhá II. etapa výstavby řadových domů v Muglinově. Neváhejte a rezervujte svůj dům snů co nejdříve.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.muglinov.cz/

Vydáno 30.06.2016
1297 Zhlédnutí
Topováno 26.10.2022
PODSTRÁNKY

Nová výstavba

Nová výstavba
Výstavba bytových a nebytových prostor profesionální stavební společností z Ostravy

Výstavba řadových domů

Výstavba řadových domů
Výstavba řadových rodinných domů na Ostravsku, rezidenční domy Hruškový sad

Rekonstrukce staveb

Rekonstrukce staveb
Rekonstrukce bytových domů, historických budov, administrativních a komerčních objektů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavos Stavba a.s. Ostrava
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavos Stavba a.s. Ostrava
www.stavos-stavba.cz
Adresa

Adresa

U Studia 3189/35
Ostrava - Zábřeh 700 30

stavos@stavos-stavba.cz
+420 595 700 211


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha