Plážová obuv i praktické ochranné návleky na boty

Ochranné návleky na boty, ochranné obleky, plážová obuv, CNC plotr nebo třeba lisovaná technická pryž? To vše patří mezi nabídku naší společnosti Moravia Plast, která působí na trhu již od roku 1991. V našem sortimentu najdete například také nejrůznější obuvnické komponenty, PU opěrky a mnoho dalšího.

zdravotní a plážová obuv

Ochranné návleky různých barev a velikostí

Ochranné návleky do nemocnic, výrobních hal, škol, pro řemeslníky nebo do veřejných prostor jsou produktem z naší nabídky, o který je veliký zájem. Ochranné návleky u nás seženete v nejrůznějších barvách a velikostech, s ochranou špicí i protiskluzovou podešví.

Ochranné návleky na boty


Jednorázové ochranné obleky

Kromě návleků na boty nabízíme také jednorázové ochranné obleky, které využijete například v situacích, kdy je třeba se chránit před chemikáliemi nebo ochránit oděv před nejrůznějším znečištěním. A své využití mají ochranné obleky i v krizových situacích, jako jsou povodně nebo epidemie různých nemocí.


Plážová obuv - pohodlí i moderní design v jednom

Naší specialitou je také plážová obuv. Mysleli jste si, že je potřeba se rozhodovat mezi botami, které jsou moderní a líbivé, ale extrémně nepohodlné a botami, které jsou funkční a pohodlné, ale vzhledově na tom tak dobře nejsou? S botami k vodě z naší nabídky nic takového řešit nemusíte, naše plážová obuv je masážní, skvěle pečuje o nohu a navíc dobře vypadá. Plážová obuv Klokan se jednoduše hodí jak k vodě, tak aktivnímu odpočinku.

Plážová obuv


CNC plotr pro vyřezávání

Naše společnost disponuje kvalitním CNC plotrem, který je vhodný pro celou řadu využití. Umožňuje vyřezávání plošných dílců prakticky z jakýchkoli materiálů. Je tak pouze na vás, co si zrovna vy budete přát vyrobit. My a náš CNC plotr převedeme vaše sny ve skutečnost.


Veškeré nabízené výrobky vyrábíme výhradně sami, spolehněte se na kvalitní českou výrobu i vy!



Vydáno 20.06.2016
187 Zhlédnutí
Topováno 09.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zdravé nohy za každých okolností vám zajistí obuv společnosti Moravia Plast

Zdravé nohy za každých okolností vám zajistí obuv společnosti Moravia Plast
Také vám dokáží puchýře a otlaky z nekvalitních bot znepříjemnit celý den? Pak dejte sbohem nepohodlné obuvi a obraťte se na společnost Moravia Plast. Vyrábíme pro vás spolehlivou pracovní obuv, masážní sandály na léto, ale také speciální antistatickou obuv či obuv pro diabetiky. Díky našim ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MORAVIA PLAST, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MORAVIA PLAST, spol. s r.o.
www.moravia-plast.com
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výrobní program
Adresa

Adresa

Vavrečkova 7029, areál Svit budova 44
Zlín 760 01

info@moravia-plast.com
+420 724 934 121


Najdete nás také zde:

ARES
captcha