Slévárenské modely a formy z klasických i pokrokových materiálů

Sháníte formy pro lisování plastů, ořezávací přípravky, vakuové formy nebo jiné modely potřebné pro výkon vaší činnosti? Modelárna a truhlárna Zdeněk Klíma nabízí kvalitně zpracované slévárenské modely, které vás nezklamou. Kromě toho se tato firma zabývá i truhlářskou výrobou a lisováním plastů.

Slévárenské modely - ventil

Spolehlivé slévárenské modely i hotové odlitky

Společnost Modelárna a truhlárna Zdeněk Klíma vyrábí různé modely a modelová zařízení, a to jak z klasických, tak i s moderních a pokrokových materiálů. Můžete si tak objednat modely ze dřeva, překližky či blokových materiálů, ale i ze syntetické pryskyřice, polyuretanu, hliníku, epoxidu a dalších kompozitních materiálů.
Společnost vyrábí vakuové formy a modelová zařízení pro páky, ventily, kolena, stojany, skříně šnekových převodovek, přitruby motoru, převodové skříně, kryty armatur a podobně. Modely je možno zpracovat i na CNC strojích a zákazník si může nechat dodat i přímo hotové odlitky.

Modelárna - slévárenské modely, ale i vakuové formy


Formy pro lisování plastů i truhlářské výrobky pod jednou střechou

Kromě výroby modelů se firma Modelárna a truhlárna Zdeněk Klíma zaměřuje také na lisování plastů a na truhlářskou výrobu. Můžete si tedy objednat i vakuové formy pro tvarování plastů za tepla ze speciální tepelně odolné pryskyřice, z hliníku či ze standardních materiálů.
Dále vám společnost ráda zhotoví produkty truhlářské výroby, jako jsou postele, stoly, skříně, kuchyňské linky, policové systémy, dveře či židle. Můžete si sami navrhnout či vybrat nábytek z masivu, ale i jiných materiálů.

Truhlářská výroba doplňuje modely a vakuové formyVydáno 08.07.2016
95 Zhlédnutí
Topováno 29.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Modelárna a truhlárna Zdeněk Klíma

Modelárna a truhlárna Zdeněk Klíma
Velkou část úspěchu ve firmě Modelárna a truhlárna Klíma, tvoří zkušenost a zručnost pracovníků. Firma byla založena jako malý rodinný podnik, ale postupem času se rozšiřovala až do dnešní velkolepé podoby.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Modelárna a truhlárna Klíma
WEBOVÁ STRÁNKA
Modelárna a truhlárna Klíma
www.modelarna-klima.cz
Adresa

Adresa

Dlouhá 54
Blansko - Klepačov 678 01

zkmodel@seznam.cz
+420 603 435 986


Najdete nás také zde:

ARES
captcha