Primus slaví a otevírá nové výzkumné a vývojové středisko technologie pro prádelny

Slaví čtvrt století působení na českém trhu a do své historie si připisuje další milník. Značka Primus, která je součástí globální skupiny Alliance Laundry Systems, světového lídra v oblasti průmyslové prádelenské techniky, v červnu otevřela výzkumné a vývojové středisko STAR Center.

Primus - spolehlivá prádelenská technika

Primus – inovativní technologie pro prádelny

Patříme mezi přední světové výrobce technologie pro prádelny a zaměřujeme se na neustálé inovace, zlepšování a dodávku komplexních řešení pro prádelenské provozy. Mezi námi vyráběnými stroji jsou nejrůznější pračky, sušiče a žehliče. To vše v nejvyšší kvalitě. Naše produkty využívají hotely, restaurace, nemocnice či ústavy, ale také samoobslužné, domovní a komerční průmyslové prádelny.


Nové výzkumné a vývojové středisko technologie pro prádelny

Všechny stroje jsou konstruovány tak, aby byly kvalitní, spolehlivé, bezpečné, energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí, zároveň aby neustále přinášely nová řešení. Důkazem toho, že se snažíme vyvíjet nové technologie pro prádelny, je naše nová vývojová laboratoř STAR Center.

V laboratoři STAR Center už dokonce vznikly první inovace, a to nové ovládací prvky a grafické displeje, které využijí samoobslužné prádelny a prádelenské provozy pro usnadnění práce. Zvýší se také jejich produktivita a efektivita díky množství nových možností. Nové displeje umožní snadnější intuitivní ovládání a jejich design navíc zajistí zlepšení provozního komfortu a kontrolu pracího procesu.

Nové vývojové středisko umožní další inovaceVydáno 28.07.2016
84 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Průmyslové pračky - Primus, to je prádelenská technika na vysoké úrovni

Průmyslové pračky - Primus, to je prádelenská technika na vysoké úrovni
Každý si zde může vybrat druh pračky podle své vlastní potřeby. Najdete zde mnoho výrobků pro různé druhy provozů, kde jsou pračky denně v chodu. V dnešním světě se však klade nejvyšší důraz na opravdovou čistotu a především, každý si přeje mít prádlo hygienicky čisté.

Quickwash: Konečně samoobslužná prádelna v Ostravě!

Quickwash: Konečně samoobslužná prádelna v Ostravě!
V zahraničí celkem běžná věc, u nás na svůj zlatý věk teprve čekají. Samoobslužné prádelny. Zařízení, která řeší problémy nejen studentů, městem projíždějících manažerů, ale zkrátka všech, kteří z nějakého důvodu nemohou či nechtějí mít doma vlastní pračku. Skvělou zprávou pro Ostraváky ale je, že ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Primus - prádelenská technika Alliance Laundry CE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Primus - prádelenská technika
primuslaundry.com
Adresa

Adresa

Místecká 1116
Příbor 742 58

sales-out@alliancels.com
+420 556 768 570


Najdete nás také zde:

ARES
captcha