Česká distribuční k.s.
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční

Potřebujete dát lidem o sobě vědět? Chcete zvýšit povědomí o svých službách a získat nové klienty? S tím vším vám pomůže společnost Česká distribuční. Jsme jedničkou na českém trhu neadresné distribuce a zajistíme roznos letáků. Již 25 let poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní servis a péči v oblasti distribuce tiskovin.

Jedničkou neadresné i adresné distribuce je společnost Česká distribuční.

Česká distribuční: výroba a roznos letáků

Letáky doručované do poštovních schránek patří k nejúčinnějším metodám oslovení zákazníka. Využijte proto naše služby a přilákejte k sobě lidi, kteří poptávají vaše služby. Specializujeme se na roznos letáků do schránek, ale i adresné doručování osobních a reklamních zásilek.

Nejde však o distribuci tiskovin jako takovou, naši zákazníci mohou využít také služeb našich marketingových odborníků. Ti, pomáhají navrhnout formát i grafické zpracování reklamního sdělení tak, aby mělo co největší šanci oslovit cílovou skupinu. Zajistíme rychlou realizaci zakázky přes tisk až po doručení do schránek, takže se o nic nemusíte starat.

Roznos letáků je stále velmi aktuální


Geomarketing – optimalizace roznosu letáků

Další službou, kterou poskytujeme, je geomarketing, u jehož zrodu v České republice jsme stáli. Geomarketing výrazně zvyšuje responzi potenciálních zákazníků na letákové kampaně, navíc šetří prostředky na tisk a distribuci tiskovin. Služba spočívá zkrátka v tom, že díky pečlivé analýze jsme schopni s vysokou mírou přesnosti určit, kde se nachází cílová skupina našich klientů a kam se tedy má soustředit roznos letáků.

V našich službách si můžete také vybrat letákovou samoobsluhu, aplikaci, která umožňuje do mapy zakreslit oblast pro roznos letáků. Rovnou se tak dozvíte, jaký je v oblasti počet oslovitelných zákazníků a kolik by případný roznos letáků stál.

Letáky a jejich roznos zajistí Česká distribuční
FIREMNÍ ČLÁNKY


Leták je stále na vrcholu mezi reklamními nástroji – využijte jeho možností

Leták je stále na vrcholu mezi reklamními nástroji – využijte jeho možností

Reklamní leták je v podstatě velice variabilním marketingovým nástrojem. Ke svému zákazníkovi může přijít v několika různých podobách. Je zapotřebí odhadnout způsoby doručení pro jednotlivé cílové skupiny, aby se dokonale využil jeho potenciál.

Vydáno 04.11.2018
Ještě jste neslyšeli o České distribuční? Alternativní poštovní operátor je vám kdykoliv k dispozici

Ještě jste neslyšeli o České distribuční? Alternativní poštovní operátor je vám kdykoliv k dispozici

Tisk a kompletace zásilek, je také samozřejmostí. Klasickým typem je roznos letáků do poštovních schránek, ale zabývají se i doručováním osobních a reklamních zásilek. Nezapomínají ani na inovativní řešení, takže si můžete zvolit na mapě konkrétní distribuční oblast, podle které se bude roznos letáků řídit. To všechno online na internetu.

Vydáno 30.03.2017Vydáno 04.08.2016
156 Zhlédnutí
Topováno 07.12.2016

Neadresná distribuce

Neadresná distribuce

Regionální či celoplošná distribuce letáků distribuční sítí

Adresná distribuce

Adresná distribuce

Adresné doručování osobních a reklamních zásilek na celém území ČR

Tisk a kompletace zásilek

Tisk a kompletace zásilek

Reklamní kampaň na míru, tisk a kompletace letáků, brožur, pozvánek