Pracovní a bezpečností obuv bílá nejen do potravinářského průmyslu

TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.

Pracovní a bezpečností obuv bílá nejen do potravinářského průmyslu

TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.Ochranné pracovní pomůcky a prostředky zajistí bezpečnost a ochranu zdraví vašich pracovníků

Zajistit bezpečnost svým zaměstnancům je nezbytnou součástí pracovního vztahu. Pomůže vám s tím společnost TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.. Ať už potřebujete pracovní oděvy, obuv nebo další ochranné pracovní pomůcky, navštivte náš e-shop. Prodáváme tuzemské i zahraniční výrobky, u kterých dbáme na kvalitu, dlouhou životnost a samozřejmě i přijatelné ceny.

ochranné pracovní oděvy

Zajistíme bezpečnost a ochranu zdraví při práci

Ochranné pracovní prostředky jsou oblastí, které se věnujeme už 16 let. Najdete u nás kvalitní ochranné pracovní pomůcky pro všechna odvětví průmyslové i řemeslné výroby. Mezi naše spokojené zákazníky patří stavební, strojírenské, energetické, chemické, potravinářské i zemědělské firmy, ale také zdravotnická zařízení a laboratoře.

Kromě dopravy ochranných pomůcek a dalších produktů až k zákazníkovi v krátké dodací lhůtě zajistíme také další související služby, například zapůjčení zboží kvůli výběru správných velikostí, dále třeba zhotovení firemního loga potiskem či výšivkou a podobně.

TEMPO O.O.P.P. – bezpečnost a ochrana zdraví


Ochranné pracovní prostředky pro všechna pracovní odvětví

Ať už pracujete v jakémkoliv odvětví, vhodné pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky najdete u nás. Pořídíte u nás také nejrůznější pracovní a bezpečnostní obuv pro použití v potravinářství, stavebnictví a jiných odvětvích i ve volném čase.

Součástí našeho širokého sortimentu jsou pracovní rukavice, ochrana hlavy i sluchu, ale také brýle a štíty, masky a respirátory, postroje i další ochranné pracovní prostředky.

Prohlédněte si náš e-shop a vyberte si ochranné pracovní pomůcky a prostředky
FIREMNÍ ČLÁNKY


Ochranné pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky

Firma TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o. nabízí široký sortiment pro všechna odvětví průmyslné i řemeslné výroby. Mezi naše zákazníky se řadí firmy stavební, strojírenské, energetické, chemické, potravinářské, zemědělské, zdravotnická zařízení a laboratoře.

Vydáno 29.09.2017Vydáno 01.09.2016
111 Zhlédnutí
Topováno 12.08.2017