Poradenství a diagnostika Vrchlabí - bezplatně poradíme v oboru čerpací techniky

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Čerpací technika Vrchlabí

Poradenství a diagnostika Vrchlabí - bezplatně poradíme v oboru čerpací techniky

Spolehlivá čerpadla a čerpací techniku seženete ve Vrchlabí

Sháníte kvalitní čerpadla a čerpací techniku nebo potřebujete opravit svou stávající? Chcete mít jistotu ověřených produktů od zkušených dodavatelů, ale zároveň nemáte zájem za zboží ani za opravy vydat zbytečně moc financí? Obraťte se tedy na společnost Čerpadla Vrchlabí, která v oboru čerpací techniky, rozvodů a čištění vod pracuje již přes dvacet let.

Čerpadla Vrchlabí - spolehlivý dodavatel čerpací techniky

Čerpadla Vrchlabí – odborníci v oblasti vodohospodářství

Mezi hlavní činnosti společnosti patří prodej a opravy čerpadel a čerpací techniky, úpravy a dodávky vody, čištění odpadních vod, prodej armatur a dalších průmyslových komponentů. Díky zavedenému e-shopu navíc mohou zákazníci nakupovat pohodlně a rychle, ať už jsou odkudkoli.

Tým zkušených specialistů, inovativní a individuální přístup, vstřícné a rychlé jednání. I to jsou předpoklady pro úspěšnou a na trhu oblíbenou společnost, kterými firma Čerpadla Vrchlabí disponuje. Kromě toho vlastní špičkovou techniku, ovládá moderní postupy a na každé zakázce si dává pečlivě záležet. Kombinace těchto faktorů zaručuje profesionální výsledky, a tím i spokojené zákazníky.

Služby firmy Čerpadla Vrchlabí


Podej i servis čerpadel a čerpací techniky

Čerpadla a čerpací technika jsou hlavními a nepostradatelnými produkty v oblasti vodohospodářství i průmyslu. Čerpadla Vrchlabí zajišťují prodej oběhových, ponorných, kalových, bazénových, povrchových, dávkovacích i hadicových čerpadel, dále čerpadel s ponornou hydraulikou, vodáren, ručních pump, čerpacích jímek, automatických tlakových stanic, požárních stanic i ovládacích systémů čerpací techniky.

Kromě toho zde seženete zboží pro úpravu a filtraci vody, tlakové nádrže, vývěvy a dmychadla, armatury, řemeny, těsnění, ložiska a další příslušenství k čerpací i jiné technice.

Protože koupí čerpadla samozřejmě péče o něj nekončí, poskytuje firma Čerpadla Vrchlabí také komplexní záruční i pozáruční servis, montážní práce, poradenství, diagnostiku a opravy čerpací techniky.

Čerpadla Vrchlabí – specialista na opravy a servis čerpací technikyVydáno 15.09.2016
66 Zhlédnutí
Topováno 10.09.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Čerpací technika Vrchlabí
WEBOVÁ STRÁNKA
ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o.
www.cerpadlavrchlabi.cz
Adresa

Adresa

Krkonošská 1107
Vrchlabí 543 01

weigl@cerpadlavrchlabi.cz
+420 499 421 158


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha