PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o.Hutní materiál pro výrobu ocelových konstrukcí a dalších produktů

Firma PROGRES OCEL Hradec Králové se zabývá prodejem hutního materiálu pro různé oblasti průmyslu, energetiky, ekologie a dalších. Dodává kvalitní plechy splňující české i zahraniční normy. Díky spolupráci se spolehlivými a ověřenými dodavateli, moderním technologiím a zkušenostem v oboru může společnost garantovat kvalitu.

Hutní materiál pro široké využití

Společnost PROGRES OCEL Hradec Králové má v sortimentu řadu produktů. Seženete zde například lodní plechy, ocelové plechy pro výrobu tlakových nádob, svařovacích rour, plechy pro výrobu mostních konstrukcí či tubusů nebo i komponenty pro větrné elektrárny.

Celý sortiment obsahuje následující prvky:

- ocelové plechy
- výpalky různých jakostí na míru (dle výkresové dokumentace zákazníka)
- profilová ocel (tvarové tyče, kruhové tyče, plochá a široká ocel)
- přídavný materiál pro svařování a pájení
- bezešvé a svařované trubky včetně příslušenství (oblouky, ohyby, přechody, třmeny, T-kusy)

Hutní materiál od PROGRES OCEL Hradec Králové


Zajistěte si hutní materiál snadno, spolehlivě a rychle

Hutní materiál u nás můžete sehnat naprosto bez komplikací. Společnost PROGRES OCEL Hradec Králové zajišťuje dopravu zboží až na místo, které si zákazník určí, a to v době, která mu vyhovuje. Hlavním partnerem firmy je uznávaná firma s dlouhou tradicí, EVRAZ Vítkovice Steel a.s.. Dále společnost spolupracuje se zkušenými a spolehlivými výrobci v rámci Evropské Unie.

Kromě dopravy zboží najdete ve službách firmy i pálení materiálů ve spolupráci s osvědčenou firmou a dodatečné zkoušení materiálů v akreditované zkušebně.

V případě zájmu o hutní materiál nás kontaktujteFIREMNÍ ČLÁNKY


Plechy pro výrobu ocelových konstrukcí

Plechy pro výrobu ocelových konstrukcí

Firma PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. nakupuje a prodává hutní materiály. Mezi hlavní produkty se řadí ocelové plechy a výpalky pro výrobu ocelových konstrukcí, tlakových nádob, svařovaných rour, zařízení a strojů pro obnovitelné zdroje energie, petrochemický průmysl, energetiku a ekologii.

Vydáno 01.11.2017Vydáno 07.11.2016
74 Zhlédnutí
Topováno 24.09.2017