Logistar s.r.o.
Ložiska Hradec KrálovéLožiska a řetězy přímo od výrobců dodává Logistar Hradec Králové

Ložiska, řetězy, klínové řemeny, gufera, silentbloky a mnohé další. Na to všechno se specializuje společnost Logistar s.r.o. Hradec Králové. Soustředíme se na prodej a distribuci sortimentu společnosti Rubena a.s., prodáváme ale také výrobky od dalších tuzemských i zahraničních výrobců.

Ložiska, řetězy a další výrobky pořídíte u společnosti Logistar v Hradci Králové.

Ložiska i řetězy všech typů a provedení

Potřebujete valivá, kluzná, automobilová či upínací ložiska, ložiskové jednotky nebo příslušenství ložisek? Stačí navštívit naši kamennou prodejnu v Hradci Králové. Najdete u nás ložiska všech typů, a to jak z domácí produkce, tak i od mnoha zahraničních výrobců.

Náš široký sortiment dále zahrnuje všechny druhy řetězů a řetězových kol. Prodáváme válečkové a dopravní řetězy, Fleyerovy, pouzdrové a Gallovy řetězy i speciální řetězy. Dále dodáváme řetězy pro zemědělství, dřevařský a papírenský průmysl, ale i další obory.

Ložiska a řetězy Logistar


Logistar: klínové řemeny, gufera i silentbloky

Nejen ložiska a řetězy, ale také klínové řemeny v mnoha rozměrech a provedeních pořídíte v naší prodejně. Najdete u nás dále hřídelové těsnící kroužky, tedy gufera, které slouží k utěsnění pohyblivých částí strojních dílů a agregátů naplněných kapalinami. Součástí našeho sortimentu jsou rovněž kvalitní silentbloky s dlouhou životností. Jsou určené k pružnému nebo ochrannému uložení, k tlumení nárazů, aktivní i pasivní izolaci kmitů, hlukové izolaci, přenosu sil a podobně.

Poskytujeme samozřejmě také bezplatnou poradenskou službu. Pomůžeme vám tak vybrat vhodné výrobky přesně podle vašich potřeb.

Ložiska od profesionálů
FIREMNÍ ČLÁNKY


Logistar s.r.o. – silentbloky špičkové kvality

Logistar s.r.o. – silentbloky špičkové kvality

Kvalitní silentbloky z vysoce odolné pryže nabízí firma Logistar s.r.o., která je zástupcem renomované společnosti Rubena. Pomocí nejnovějších technologií vycházejí z jejich dílen pouze výrobky prvotřídní kvality s vysokou odolností.

Vydáno 06.08.2018Vydáno 12.10.2016
215 Zhlédnutí
Topováno 23.03.2019