O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Ostendorf - OSMA s.r.o. Výroba plastového potrubí

O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Přemýšlíte nad materiálem pro výrobu kanalizace na vaší stavbě? Zkuste plastové potrubí, které je lehké, pevné, odolné a nevyžaduje nákladné čištění. Na plastové potrubí se specializuje společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s.r.o., která na trhu působí od roku 1994 a je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice.

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů

Kvalitní plastové potrubí

Kanalizace z plastu je spolehlivým řešením. Naše společnost vám navíc zaručí kvalitní realizaci díky špičkovým technologiím a zkušeným zaměstnancům. Vyrábíme odolné kanalizační a odpadní trubky i celé potrubní systémy, které jsou testované a certifikované. Plastové trubky různých tvarů dodáváme i v malých rozměrech. Vybrat si můžete z mnoha materiálů, jako je PVC, PP, PE a další.

Plastové odpadní trubky vysoké kvality


Kanalizace z plastu poskytuje mnohé výhody

Námi vyráběné plastové potrubí skýtá mnohé výhody. Oproti kameninovému potrubí má menší hmotnost, takže zajišťuje snadné a bezproblémové uložení, zpracování i přepravu. Dalším benefitem jsou rychlé, snadné a nákladově výhodné technologie spojování. Plastové potrubí lze lehce zasunout do sebe či slepit. Díky spolehlivosti nehrozí nákladné opravy spojů.

Plastové potrubí je pružné a odolné vůči prasknutí, korozi i hnití, takže vám vydrží dlouho i v náročnějším terénu. Odpadní trubky z plastu jsou pevné a mají dlouhou životnost. Na hladkých vnitřních stěnách se stěží tvoří usazeniny, takže voda potrubím proudí a není nutné jeho nákladné čištění. Naše plastové trubky jsou navíc recyklovatelné a šetrné vůči životnímu prostředí.

Plastové potrubí a jeho výhody


Více informací naleznete na našich stránkách  https://kanalizacezplastu.cz/

Vydáno 31.10.2016
283 Zhlédnutí
Topováno 24.04.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Největší český výrobce plastového potrubí pro kanalizaci představuje nové produktové řady

Největší český výrobce plastového potrubí pro kanalizaci představuje nové produktové řady
Společnosti Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o je největším českým výrobcem plastového potrubí pro kanalizaci. Nabízí komplexní řešení spojené s realizací spolehlivé a kvalitní kanalizace z plastu. Vyrábí a dodává plastové potrubí nejen do České republiky, ale do celého světa.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ostendorf - OSMA s.r.o. Výroba plastového potrubí
WEBOVÁ STRÁNKA
Ostendorf - OSMA s.r.o.
kanalizacezplastu.cz
Adresa

Adresa

Komorovice 1
Humpolec 396 01

obchod@osma-cz.cz
+420 565 777 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha