Produktová řada Magnacor s dvojitou stěnou z polypropylenu

Ostendorf - OSMA s.r.o.

Produktová řada Magnacor s dvojitou stěnou z polypropylenu

Ostendorf - OSMA s.r.o.O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Přemýšlíte nad materiálem pro výrobu kanalizace na vaší stavbě? Zkuste plastové potrubí, které je lehké, pevné, odolné a nevyžaduje nákladné čištění. Na plastové potrubí se specializuje společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s.r.o., která na trhu působí od roku 1994 a je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice.

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů

Kvalitní plastové potrubí

Kanalizace z plastu je spolehlivým řešením. Naše společnost vám navíc zaručí kvalitní realizaci díky špičkovým technologiím a zkušeným zaměstnancům. Vyrábíme odolné kanalizační a odpadní trubky i celé potrubní systémy, které jsou testované a certifikované. Plastové trubky různých tvarů dodáváme i v malých rozměrech. Vybrat si můžete z mnoha materiálů, jako je PVC, PP, PE a další.

Plastové odpadní trubky vysoké kvality


Kanalizace z plastu poskytuje mnohé výhody

Námi vyráběné plastové potrubí skýtá mnohé výhody. Oproti kameninovému potrubí má menší hmotnost, takže zajišťuje snadné a bezproblémové uložení, zpracování i přepravu. Dalším benefitem jsou rychlé, snadné a nákladově výhodné technologie spojování. Plastové potrubí lze lehce zasunout do sebe či slepit. Díky spolehlivosti nehrozí nákladné opravy spojů.

Plastové potrubí je pružné a odolné vůči prasknutí, korozi i hnití, takže vám vydrží dlouho i v náročnějším terénu. Odpadní trubky z plastu jsou pevné a mají dlouhou životnost. Na hladkých vnitřních stěnách se stěží tvoří usazeniny, takže voda potrubím proudí a není nutné jeho nákladné čištění. Naše plastové trubky jsou navíc recyklovatelné a šetrné vůči životnímu prostředí.

Plastové potrubí a jeho výhodyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://kanalizacezplastu.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Největší český výrobce plastového potrubí pro kanalizaci představuje nové produktové řady

Největší český výrobce plastového potrubí pro kanalizaci představuje nové produktové řady

Společnosti Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o je největším českým výrobcem plastového potrubí pro kanalizaci. Nabízí komplexní řešení spojené s realizací spolehlivé a kvalitní kanalizace z plastu. Vyrábí a dodává plastové potrubí nejen do České republiky, ale do celého světa.

Vydáno 07.09.2015Vydáno 31.10.2016
181 Zhlédnutí
Topováno 21.11.2020