Čištění a ošetřování podlahových krytin s pomocí profesionálních prostředků

Podlahové krytiny je třeba pravidelně čistit a ošetřovat, aby dobře vypadaly a současně byly v pořádku i z hlediska hygieny. Chcete-li dosáhnout co nejkvalitnějšího čištění, musíte sáhnout po speciálních přípravcích pro konkrétní typ podlahové krytiny a míry znečištění. S obyčejnými univerzálními přípravky si rozhodně nevystačíte. Společnost UZIN s.r.o. dováží na český trh profesionální čisticí a ošetřovací systémy německé značky RZ, určené pro kvalitní péči o podlahu.

Čištění a ošetření podlahových krytin

Profesionální čištění koberců

Zaměříme se primárně na čištění koberců, které vyžaduje obzvláště vysokou míru péče. Aby bylo čištění podlahových krytin tohoto typu účinné, je třeba přistoupit k čištění mokrou metodou. Po vysátí hrubých nečistot se na znečištěná místa nanese vrstva speciálního čisticího prostředku na předběžné ošetření skvrn.

Prostředek naleznete pod označením RZ 440 Vorreiniger, je určen na koberce i čalouněný nábytek. Po ošetření můžete koberec vyčistit vysavačem pro hloubkové mokré čištění.

Hloubkové čištění koberců s profi přípravky RZ


Ošetření podlahových krytin

Kromě samotného čištění je vhodné podlahové krytiny ošetřovat speciálními přípravky, které zajistí dlouhodobou životnost a zvýšenou ochranu před dalším znečištěním. Konkrétně přípravek RZ 460 Faserschutz, dodávaný společnosti UZIN s.r.o., povrch vláken chrání, snižuje plstnatění a šednutí i redukuje vytváření vychozených pásů.

Pořízení podlahových krytin je nákladnou investicí. Při používání profesionálních a čisticích prostředků docílíme dlouhodobě přitažlivého vzhledu a zabráníme degradaci a ulpívání nečistot.

Kvalitní impregnační prostředky na koberce



Vydáno 31.10.2016
234 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nový parketový lak pro maximální zatížení

Nový parketový lak pro maximální zatížení
Pro dosažení nejvyšší odolnosti podlah vůči opotřebení a zachování původních hodnot je prokazatelně nejefektivnějším a z hlediska kvality nejlepším řešením použití dvousložkových parketových laků. Výrobce parketových laků PALLMANN nabízí na trhu již několik let vysoce kvalitní parketový lak tohoto ...
PODSTRÁNKY

Produkty Pallmann pro ochranu, údržbu a čištění dřevěných podlah

Produkty Pallmann pro ochranu, údržbu a čištění dřevěných podlah
Produkty Pallmann pro údržbu, ochranu a čištění dřevěných podlah a parket

Produkty RZ pro kvalitní údržbu podlahových krytin, obkladů a dlažeb

Produkty RZ pro kvalitní údržbu podlahových krytin, obkladů a dlažeb
Ochranné a čisticí produkty značky RZ pro podlahy, koberce, obklady a dlažbu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA UZIN s.r.o. Podlahová stavební chemie Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
UZIN s.r.o.
www.uzin.cz
Adresa

Adresa

Českomoravská 12a
Praha 9 190 00

info@uzin.cz
+420 283 083 314


Najdete nás také zde:

ARES
captcha