Květiny Kamélie s.r.o.
Květinářství Kamélie HolešovRozvoz květin za bezkonkurenční ceny? Květinářství Kamélie Holešov

Květiny povznesou vzhled každého interiéru při nejrůznějších oslavách. Nádherné kytice také udělají radost každé ženě. Sháníte květinářství, kde pořídíte nádherné květiny, které následně doručí na místo určení? Obraťte se na Květinářství Kamélie v obci Holešov. Vytváříme květinové vazby pro všechny příležitosti a specializujeme se na doručování květin zejména v regionu Zlínský kraj.

Květinářství Kamélie - krásné vazby květin

Květinářství Kamélie Holešov

Květinářství Kamélie je rodinná firma působící na trhu již od roku 1991. Najdete u nás široký sortiment květin za bezkonkurenční ceny, ale také další floristické, zahradnické i dárkové zboží. Navštivte naši prodejnu v Holešově. Obslouží vás tu floristé s dlouholetou praxí a mnoha zkušenostmi, kteří neustále sledují nejnovější trendy ve floristice, aby zákazníkům poskytli ty nejlepší možné služby. Vytvoříme vám kytice a aranžmá k různým příležitostem dle vašeho přání.

Doručování květin Holešov, Zlín a okolí


Doručování květin rychle a levně

Kromě toho zajišťujeme také rozvoz květin za velmi příznivé ceny. Ať už chcete překvapit své blízké krásnými květinami nebo potřebujete rozvoz květin na místo oslavy, jsme vám k dispozici. V Holešově poskytujeme doručování květin zdarma, dále se cena odvíjí od vzdálenosti. O rozvoz květin se postaráme v okolí města Zlín a celém kraji, ale spolupracujeme také s květinovými doručovacími službami, abychom zajistili doručování květin po celé České republice.

Potřebujete rychle a levně doručit krásné květiny, pugéty a nejrůznější aranžmá? Pro nás v Květinářství Kamélie to bude hračka. Cenou rozvozu květin snadno konkurujeme firmám ze Zlína, porovnejte sami!

Rozvoz květin: Překvapte své blízké!
FIREMNÍ ČLÁNKY


Aranžování květin pro nejrůznější příležitosti – od interiérů až po svatební kytice

Aranžování květin pro nejrůznější příležitosti – od interiérů až po svatební kytice

Květiny mají velkou moc – květinová výzdoba dokáže zcela změnit vzhled celého interiéru a dodat mu slavnostní atmosféru. Proto se v Květinářství Kamélie věnujeme aranžování interiérů. Květinovou výzdobu zařídíme přesně podle vašich představ i konkrétní události, ať už jde o svatební hostinu či ples, nebo tématické vyzdobení restaurace či kanceláře. Rádi vám splníme veškerá přání, od typu květin až po barvy, do kterých budete chtít ladit celý interiér. Samozřejmostí jsou také smuteční dekorace květiny pro další události, které vyžadují speciální květinovou výzdobu.

Vydáno 24.11.2015Vydáno 02.11.2016
129 Zhlédnutí