HS UMFORMTECHNIK s.r.o.
Výlisky z ocelového a hliníkového plechu

Vydáno 02.11.2016
182 Zhlédnutí
Topováno 14.05.2018

Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.

HS UMFORMTECHNIK - výlisky

Výroba součástí lisováním za studena

Výlisky společnosti HS Umformtechnik jsou vyráběny s ohledem na požadavky klientů. Používají se v oblasti výroby částí karoserií, ocelových dílů sedacích elementů, olejových van či výfukových systémů. Společnost spolupracuje s ověřenými kovozpracujícími provozy, které se zabývají výrobou nástrojů a náhradních dílů. Výlisky se vyrábí ze svitku i z přístřihu, během samotné výroby pak probíhá stříhání i ohýbání.

Výlisky z plechu různého materiálu pro automobilový průmysl a další odvětví


Výlisky a jejich svařování, nýtování či povrchová úprava

Kromě samotné výroby výlisků pomocí lisovacích strojů zajišťuje společnost i další výrobní procesy, které vedou k dokonalému finálnímu výrobku. V mycí lince ROLL jsou výrobky z hliníku i oceli odmašťovány ve speciální mycí lázni, ve spolupráci s lakovnami či zinkovnami zajistí i finální povrchovou úpravu. V případě potřeby svaření výrobků využívá jak techniku bodového svaření elektrickým odporem, tak i metodu MIG. Veškeré činnosti firmy jsou prováděny s ohledem na potřeby a přání klientů. Díky profesionálnímu vybavení, flexibilitě a proškolenému personálu jsou výlisky vyrobeny v nejvyšší kvalitě s maximální přesností.

HS Umformtechnik – odborník v oblasti výroby výlisků